2726

چون اسپرم دختر ۴۸ ساعت در رحم دووم میاره و به محض تخمک گذاری لقاح تشکیل میشه ، ولی اسپرم پسر زود از بین میره و اگر دقیقا روز تخمک گذاری رابطه داشته باشید و از قبل اسپرم زنده دختر در رحم نباشه ، پسر سریع تر به تخمک میرسه و بچه پسر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم کی هستش دقیقا. روز که هیچ دقیقا همون موقعش رو هم میدونم ولی من بچه تو خونه دارم نمیتونم هر مو ...

بابا بذار خونه مامانت یا مامانش! یه نی نی درست کنید دیگه! هفت صبحم ازاد کنی نصفشه شب تولید میشه! 😁 

2728
عزیزم من دقیقا فقط با یه روز شدم! یعنی کل ماه جلوگیری یه روز شوهرم گفت با یه بار ک نمیشه! و شد! هر د ...

عزیزم وقتی تخمدان فعال باشه  و قبل اینکه فولیکول بالغ بشه تخمک رو ازاد کنه با تخمک ضعیف بارداری تهدید به سقطه  ولی  در حد معمول  اسپرم سه تا پنج روز تو رحم زنده میمونه بستگی به شرایط رحم داره بعضی رحم ها اسپرم کش هستن اما بعضی رحم ها اسپرم را تا مدت زیادی زنده نگه میداره که گفتم  قدرت اسپرم هم خیلی تاثیر بر زنده ماندنش داره چون اسپرمهایه خیلی خیلی ضعیف چه بسا راس  دو ساعت اول بمیرن...

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
ما شهر خودمون نیستیم و از خانواده هامون دوریم. کسی رو هم نداریم بذاریم پیشش!

سختش کردی! بچه نباید محور باشه! اینجوری زندگی زناشوییت ب مشکل میخوره! بالاخره بچه 4 ساله یه شب تا صبح میخوابه دیگه! مگر اینکه بهش اجازه داده باشی بیا وسط شماها بخوابه ک اگر این طور باشه مدیریتتون غلط بوده

خاهر منم واس بارداریاش بعد از پاکی اقدام میکرده و باردار میشده اما فک میکنم بستگی داره هر کسی ی جوره اما این حالتم ممکنه من خیلیارو میشناسم ک بعد از پاکی باردار شدن.

♡چـہ زیبـاسْٺ یـادَٺ خُــداجّــونْ♡
2706