1147
1292

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

ارزش خونه خیلی بیشتر از طلاست اما به شرطی که قرار باشه خونه به اسم خودت باشه نه کسی دیگه.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1323
1288

آره بخر خونه واجب خواهرت ببخشید عقل نداره 🙄

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

ببین تا میتونی تلاش کن امسال خونتو بخر بخدا انقد وضعیت پول پیشا و مستاجرا بد شده ک مردم فقد دنبال یه جا میگردن توش زندگی کنن پول پیش کمتر بدن  ما پارسال با اینکه گرون شد خریدیم امسال خداروشکر دوبرابر شد مطمئنم اگه توام امسال بخری سال دیگه کلی میره رو خونت

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      

لطفا این تایپیکو گزارش بزنید

من خودم این اکانتو درست کردم و بلافاصله این تایپیکو زدم. بعد داشتم نظراتو جواب میدادم که قطع دسترسی شدم! ولی تایپیک موند.الان ادامه شو تو کاربری اصلیم دارم. هرچی به نی نی یارها میگم این تایپیکو حذف نمیکنن لطفا گزارش بزنید تا حذف بشه.خسته شدم انقد پستاشو جواب دادم. خیلی ممنون میشم گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2906231/اعتصاب-غذا-کردم-تا-بیام-زیر-۷۰-کیلو

😊
1311