1600
1480

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

شوهرم یه روز درمیون سرکاره

امروزم سرکاربوده تا چندساعت دیگه میاد ایشالا😍

مــن بــد بــودنــــو از خیــــلیا بهتــــــر بلـــد بودمــــ ، منتهــــا انقــــدر وجــــود داشتـــــم کـــہ رو کســـے امتحـــــان نکنــــم...!!!  :) 
1432

پیشم نیست و توی اتاق خوابیده😁😁 ساعت ۷ میخوایم بریم سفر.ساعت ۴ رفتیم بخوابیم که من طبق معمول خوابم نمیبره و یادم افتاد لاک نزدم.الان زدم و منتظرم خشک بشن و برم دوش بگیرم😏

شروع رژیم ۹ دی ۹۸..قد ۱۷۳،وزن شروع: ۶۸ و ۵۰۰..امروز ۱۲ دی وزن: ۶۶ و ۲۰۰..امروز ۱۹ دی وزن: ۶۵..امروز ۲۳ دی وزن ۶۴..وزن هدف ۵۸ تا ۱۵ اسفند       میخوام بشم همون دختر ظریف مریف خودت😍❤

یک ساعت پیش رفت سرکار بخاطر همین پیشم نیس😕❤

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
1601
خونه مامانمم نی نی دارم هرلحظه منتظردردم

ای جان انشالله به سلامتی یه بچه ناز و سالم خدا بهت بده و خودت و همسرت هم سالم سایه اتون بالا سرش باشه و امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی 😍😍😍😍😍😍

1578