2733
2734
عنوان

ی شامپو درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 13395 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استفاده کردم ...برا ریزش مو خیلی خوبه...ولی مو رو چرب می کنه...یه روز در میون باید بری حموم....بیا به کاری کن...تو کل شیشه شامل نریز این رو ...تو به شیشه کوچک ترکیب کن ...به دست شامپو معمولی بزن یکی این

شامپو بچه چه مارکی گرفتی؟؟کجا زندگی میکنید؟اسم عطاریتون چیه؟؟

فیروز ، دکتر بهم گفت جانسون پوست خشک میکنه و اگزما میاره، بندرعباس ، میشناسی اسمشو بگم؟

کار خوبه خدا درست کنه...💜
2731
من استفاده کردم ...برا ریزش مو خیلی خوبه...ولی مو رو چرب می کنه...یه روز در میون باید بری حموم....بی ...

خب یکی پیدا شد ک تجربه داشته باشه ، موهای من و پوست سرم خیلیییییی خشکه بازم چرب میکنه ؟ البته تابستونه قاعدتا باید یروز در میون رفت حموم 

خب یکی پیدا شد ک تجربه داشته باشه ، موهای من و پوست سرم خیلیییییی خشکه بازم چرب میکنه ؟ البته تابستو ...

اگه خیلی خشکه نه...بعدشم امتحانش که ضرری نداره...من این ترکیب رو استفاده کردم برا ریزش خوب بود...یه چیز دیگر هم من برا کوهان استفاده کردم که خیلی عالی بود ...مو خوره ها رو کامل از بین برد

اگه خیلی خشکه نه...بعدشم امتحانش که ضرری نداره...من این ترکیب رو استفاده کردم برا ریزش خوب بود...یه ...

کوهان چیه؟؟؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
من موهام بلنده یه شامپو ۱۵ روزه تموم میکنم , ی سرچ‌ بزنی تو گوگل میاد واست ، من هرچیییی ب موهام زدم ...

سرچ ک لازم نیس چند ساله این روشا پر شده تو انستا و نت همه ام میدونن و در حد تقویت شامپو خوبه ن ماسک .بعدم من شامپوم 300تومن پولشه عزیزم و خودش پک و استاندار همه اینارو داخلش داره .شما پرسیدی منم تجربه خودمو گفتم حالا هرکاری دوست داری بکن  دوست عزیز شب خوش

ویتامین E برای مژه هم نوشته بود  سلام دوس جونی منن😍😍 از کجا گرفتی قطره ویتامین E???

سلام عزیز دلللم از عطاری گرفتم دونه ای میفروخت ۱۵۰۰

جلدش این بود اون طلاییه

😆😆😆 اشتباه تاریخی بود....منظورم موهام بود

خخخخخخ تعجب کردم فک کردم اسم شامپو😂😂😂جدی موخوره هاتو از بین برد میشه دقیق تر بگی چیکار کردی؟ موخوره داره سرم😫

سلام عزیز دلللم از عطاری گرفتم دونه ای میفروخت ۱۵۰۰ جلدش این بود اون طلاییه

اهان کپسول بود باز کردی ریختی تو شامپو؟

سرچ ک لازم نیس چند ساله این روشا پر شده تو انستا و نت همه ام میدونن و در حد تقویت شامپو خوبه ن ماسک ...

من تو نت نگشتم دنبالش گلم خودم میدونم همش تبلیغاته ، از عطاری پرسیدم که یکی از قدیمیترین عطاریاست ، در ضمن ی دوستمون پیدا شد ک تجربه داشته باشه ، مواد طبیعی بهتر از مواد شیمیاییه حالا یه تومنم باشه دوستم ، منم رفتم دکتر پوست و مو بهم چند تا شامپو داد استفاده کردم قیمتشم ۴۰۰ و خوردی یا ۵۰۰دراومد دقیق یادم نی ولی نتیجه ی عکس داد اصلا راضی نبودم

خخخخخخ تعجب کردم فک کردم اسم شامپو😂😂😂جدی موخوره هاتو از بین برد میشه دقیق تر بگی چیکار کردی؟ موخو ...

روغن نارگیل اصل و طبیعی که وقت سرد باشه ببنده و سفید بشه از عطاری خریدم...یه روز بعد از ظهر زدم به موهام بعد فرداش رفتم حموم...یعنی شب تا صبح هم رو‌موهام بود ....بعد که کوهان خشک شد هیچ اثری از مو خوره ها نبود

2706