2726
عنوان

نوزاد ۵ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 42 پست
الان بهتره یا هنوز رفلاکس داره راستی از غذا خوردن استقبال کرد جوجه

آره رفلاکسش خوب شد خدا رو شکر آره خیلی دوست داره مخصوصا سوپ کدو سبز رو دیشب برای پسرم املت درست کرده بودم خودشو کشت که به منم بدین دو قاشق بهس دادم انقدر دوست داشت سوپ خودشو دیگه نمیخورد😅😅😅

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
اخی عزیزم خوبه اونها هستن من خیلی دست تنهام ایران نیستم و بجز شوهرم کسی نیست اونم که باید شب زود بخو ...

بابا همین قدر که ایران نیستی این خودش نعمته به خدا😀😀😀

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سر پسرم به شدت دست تنها بودم پسرم از دخترم بدتر بود واقعا درکت میکنم چی میگی مخصوصا که تجربه ی اولت باشه تا یاد بگیری راه بی افتی سخته

🤕منم‌پسرم ۵ماهه اسمش هس ک‌خواب ولی چ حوابی هر نیم‌ساعت بیداره تازه صب گیج میشه ک پسر بزرگم بیدار میشه اون ۲سالشه ک از بخت خوبم‌اونم‌امشب بیداره و گریه میکنه والان‌رو پامه 😢

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
🤕منم‌پسرم ۵ماهه اسمش هس ک‌خواب ولی چ حوابی هر نیم‌ساعت بیداره تازه صب گیج میشه ک پسر بزرگم بیدار می ...

ماشاالله بچه هاتون چه نازن خدا حفظشون کنه

دختر من از ساعت 3 بغلم بود الان خوابش برد دارم ضعف میکنم معده ام داره میسوزه کاش یه چیز شیرین داشتیم میخوردم

ماشاالله بچه هاتون چه نازن خدا حفظشون کنه

قربونت برم ممنون عزیزم 😍ان شالله بچه های شماروهم خدا حفظ کنه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من سر پسرم به شدت دست تنها بودم پسرم از دخترم بدتر بود واقعا درکت میکنم چی میگی مخصوصا که تجربه ی او ...

وای اره بخصوص حموم اولش بعد نیم مثقال بود یا ناخن گرفتنش سخت بود در کل 

🤕منم‌پسرم ۵ماهه اسمش هس ک‌خواب ولی چ حوابی هر نیم‌ساعت بیداره تازه صب گیج میشه ک پسر بزرگم بیدار می ...

آخی عزیزم زنده باشن ولی شرایط شما بدتره چون دوتا فسقلی داری 

دختر من از ساعت 3 بغلم بود الان خوابش برد دارم ضعف میکنم معده ام داره میسوزه کاش یه چیز شیرین داشتیم ...

عزیزم یه چیز کوچولو بخور چون برای شیرت هم بده گشنه بخوابی

آره رفلاکسش خوب شد خدا رو شکر آره خیلی دوست داره مخصوصا سوپ کدو سبز رو دیشب برای پسرم املت درست کرده ...

دستور سوپی که به نینیا درست میکنی برا منم می‌فرستی اخه من نمی‌دونم چجوری و به چه شکل بهش غذا بدم و چیا تو سوپش بکنم که مشکلی نداشته باشه.