2703
2553
عنوان

نوزاد ۵ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 42 پست
شما چرا بچه کوچک دارید 

آره دخترم تازه رفته 6 ماه شب هر یه ساعت بیدار میشه سرما لاید شیر بدم بچرخونم بخوابه دوباره یه ساعت دیگه 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
منم.شوهرمم معترضه که چرا غذاش به موقع اماده نیس درک نمیکنن که.من گاهی حریره نشاسته میدم خیلی کم پیش ...

منم میخوابم کم کم شروع کنم شاید با غذا خوردن خوابش بهتر بشه، مردها هم باید درک داشته باشن درسته تو روز میخوابیم ولی خواب شب کجا خواب روز کجا ، من حتی حوصله ندارم یه جارو برقی بکشم بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا برای دختر من جالبه ساعت 11 شب باید بخوابه اگه تخوابونمش شهر رو میزاره روی سرش ولی چه خوابی میگم دیگه باید هی سرپا شیرش بدم بغلم بگیرمش

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
آره دخترم تازه رفته 6 ماه شب هر یه ساعت بیدار میشه سرما لاید شیر بدم بچرخونم بخوابه دوباره یه ساعت د ...

آخی بچه شما هم اینجوری شیر میخوره پسر منم یکساعت یکساعته وای بعضی بچه دو یا سه ساعت یکبار شیر میخورن خواستم برم باشگاه ولی با این اوضاع نتونستم ، و مشکل بعدی اینه که نه پستونک میگیره نه شیشه شیر

2456

الان یه ثانیه رفتم دستشویی تا بیام چنان گریه ای کردااااا تازه باید جلوی کولر باشه تاپ و شورت تنس باشه هیچی هم نمیزاره روش بکشم

منم میخوابم کم کم شروع کنم شاید با غذا خوردن خوابش بهتر بشه، مردها هم باید درک داشته باشن درسته تو ر ...

دقیقا درک میکنم کاش تو این وضعیت مهمون نمیومد من که هرچند روز یه بار یکی میاد خونم و خیلی سخته.خدا کنه با غذا بخوابن.😟

2714
آخی بچه شما هم اینجوری شیر میخوره پسر منم یکساعت یکساعته وای بعضی بچه دو یا سه ساعت یکبار شیر میخورن ...

دقیقا دختر منم ببین دختر من انگشت منو مبخوره سینه رو مبخوره قطره چکون ویتامینش رو مک میزنه ولی پستونک رو نمیگیره اعصابم رو خورد میکنه شیشه هم میدم تو دهنش مبچرخونه شاید از هر پنج بار یه بار اونم چی بسه حواسش نباشه شیشه میخوره

دقیقا درک میکنم کاش تو این وضعیت مهمون نمیومد من که هرچند روز یه بار یکی میاد خونم و خیلی سخته.خدا ک ...

وای خدارو شکر من اصلا مهمون نمیاد اگر هم بیاد حداقل یک هفته زودتر خبر میده وگرنه آبروم پاک میرفت   

وای خدارو شکر من اصلا مهمون نمیاد اگر هم بیاد حداقل یک هفته زودتر خبر میده وگرنه آبروم پاک میرفت &n ...

من بعضی وقتا میرم خونه ی مادرشوهرم میگم نگهش دارین من بخوابم اونا هم میگن بابا این که ساکته آرومه مادر خودم اصلا حوصله ی بچه رو نداره

والا دکترش میگفت با سبزیجات یعنی هویج و سیب زمینی اینها رو پوره کنم و حالت سوپی بهش بدم 

من از چهار ماهگی غذاشو شروع کردم چون رفلاکس هم داشت کم ورن بود

من بعضی وقتا میرم خونه ی مادرشوهرم میگم نگهش دارین من بخوابم اونا هم میگن بابا این که ساکته آرومه ما ...

اخی عزیزم خوبه اونها هستن من خیلی دست تنهام ایران نیستم و بجز شوهرم کسی نیست اونم که باید شب زود بخوابه فردا بره سرکار واییی

2706