2410
2553
عنوان

نوزاد ۵ ماهه

1360 بازدید | 42 پست

دوستان نمیدونم چکار کنم  بچه ۵ ماهم الان یکماه که بچم شبها اصلا نمیخوابه حتی یک دقیقه هم نمیخوابه تا ساعت ۷ یا ۸ صبح بعد میخوابه تا ۶ بعدازظهر، گفتن تو رو نذار بخوابه باورکنید یکبار شبش نخوابید صبحش هم فقط گذاشتم ۳ ساعت بخوابه گفتم حتما شب میخوابه ولی اصلا تا روز بعدش نخوابید، این شب بیداری هم برای من بده هم خودش تو روز خوابیم و تو شب بیدار لطفا اگه راه حلی دارید ممنون میشم 

ای وای بچه های الان چقدر عجیب شدن😆نمیدونم والا همچین تجربه ای نداشتم دوستان شاید بدونن 

باور کنید یعنی اون دفعه خودم دیگه نگرانش شدم مریض بشه چون دو شب و یک روز نخوابید 

الان هم داره با عروسکهاش بازی میکنه انگار نه انگار شبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگاه شما به روز نگار بخوابه بعد شب قبل از خواب ببر حمومش کن....بعد بدنش رو با روغن بچه ماساژ بده یکم باهوش بازی کن تا خسته شه ....بعدشم شبا از ساعت نه همه چراغانی خاموش ....همه جا ساکت هیچ چیز سرگرم کننده ای براش نذار...خودتم بزن به خواب...همه رو با هم فردا انجام بده ببینم چی می بینی

2456
نگاه شما به روز نگار بخوابه بعد شب قبل از خواب ببر حمومش کن....بعد بدنش رو با روغن بچه ماساژ بده یکم ...

باور کنید دیشب ساعت ۳ شب حمومش دادم شاید بخوابه ولی ساعت ۸.۳۰ صبح خوابید

باور کنید یعنی اون دفعه خودم دیگه نگرانش شدم مریض بشه چون دو شب و یک روز نخوابید  الان هم داره ...

ای بابا چی بگم دکتر بردیش؟ خدایی نکرده شاید کمبودی داره ازمایش اینا بردیش؟

منم دقیقا مشکل شما رو دارم امروز بچم پنج ماهش کامل شده و فقط یکماه اونم سه ماهگیشو خواب

شبانه داشت دیگه دوباره برگشت به حالت سابقشو خواب شبانه ندارن و منم الان مث شما بیدارم 😭

2714
ای بابا چی بگم دکتر بردیش؟ خدایی نکرده شاید کمبودی داره ازمایش اینا بردیش؟

دوهفته پیش بود که رفتیم دکتر فقط گفتن ببریدش بیرون سرگرم شه ولی خو تو روز همین که میبرمش بیرون هوای ازاد رو دوست داره زودی میخوابه  

دوهفته پیش بود که رفتیم دکتر فقط گفتن ببریدش بیرون سرگرم شه ولی خو تو روز همین که میبرمش بیرون هوای ...

اوخی عزیزم ناراحت نباش خدارو شکر که سالمه فقط زیادی بازیگوشه دیگه نی نیت😄انشالله یکم بزرگتر شه خوابش تنظیم میشه 

منم دقیقا مشکل شما رو دارم امروز بچم پنج ماهش کامل شده و فقط یکماه اونم سه ماهگیشو خواب  شبانه ...

وای خیلی سخته به هیچ کاری نمیرسم چون خودم هم روز میخوابم همیشه کسلم بخدا آشپزخونم گندیده شما بهش غذا میدید

وای خیلی سخته به هیچ کاری نمیرسم چون خودم هم روز میخوابم همیشه کسلم بخدا آشپزخونم گندیده شما بهش غذا ...

منم.شوهرمم معترضه که چرا غذاش به موقع اماده نیس درک نمیکنن که.من گاهی حریره نشاسته میدم خیلی کم پیش میاد هروقت شیرم کم باشه چیز دیگه ای ندادمش.ولی می‌خوام عصاره گیرمیوه برایش بگیرم میوه بذارم توش بدمش میگن خیلی نینی ها دوست دارن و باهاش سرگرم میشن.

2706