2737
2734
عنوان

واردای به اینستا بیان

110 بازدید | 17 پست

سلام مدتیه کسیو فالو میکنم تاریخچه لایکاشم میدیدم ولی الان دیگه فعالیتاشو نمیبینم که چی رو لایک کرده چرا ؟

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه تنظیماتی داره که فعالش کنی دیگه کسی فعالیتهاتو نمیبینه

فک کنم اون فقط برا دایرکته

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
فعال نیست پیج هایی که پرایوت هستن رو لایک میکنه بلاکت کرده

میشه بیشتر توضیح بدی ؟پرایوت چیه ؟واینکه من خیلیارم بدون اینکه فالوم کنن فعالیتشونو میبینم این فقط اینجوری شده 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738
نه اکتیویتی استیس یه تنظیمات دیگه ست. برا فالوور بالاها فعال میشه

دقت نکرده بودم تا الان

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
اون آنفالو کرده باشه باز میتونی ببینی فعالیتهاشو اگه فالو داشته باشیش

خب اون انفالو میزنه براش

میشه بیشتر توضیح بدی ؟پرایوت چیه ؟واینکه من خیلیارم بدون اینکه فالوم کنن فعالیتشونو میبینم این فقط ا ...

کسایی ک دنبال میکنه پیجشون پرایوته ینی قفله

2706