1676
1605

الان من این 31تیرو دیدم ک روز دختره... خوشحال شدم یادم نبود.. مامانم همیشه واسمون کادو میگرفت حالا امسالم باید شوهرم بگیره یا نه؟ 😂

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

به نظرتون بعد عروسیم نباید هرسال روز دختر بهمون کادو بدن؟ خب کلا دوتا جنسیت داریم دختر پسر..  چرا دخترو زنو جدا حساب میکنن همه..؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من روز زن گرفتم ازش 😃

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  
1677

هر دو تا رو باید کادو بگیرید😁😊

یک گناه کوچک، انسان را از حیواناتپایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"
به نظرتون بعد عروسیم نباید هرسال روز دختر بهمون کادو بدن؟ خب کلا دوتا جنسیت داریم دختر پسر..  چ ...

من که میگیرم از مامانم اینا.و پدرشوهرم.

یک گناه کوچک، انسان را از حیواناتپایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"
ن دیگه پررو نشو😁

خب من دخترم... تا اخر عمرمم دخترم دگ پسر ک نمیشم.. 😂

1668

😂دیگه خودت ببین چند چندی بعد متوجه میشی روز زن بگیری یا دختر

خدایا شکرت که عروسیمون به خوبیُ خوشی برگزار شد😍❤️                                                              برای عاقبت به خیریِ من و همه ی جوونا یه صلوات بفرستید دوست جونیا 💖                                                    💓عاشقتم بهترین مردِ دنیا💓

روز زن روز دختر روز تولد روزسالگرنامزدی روز سالگرد عقد ماهگردعقد ماهگرد نامزدی 

روزپرستار روز پزشک روز مهندس😊

من کارنامه هامم که معدلم بالامیشه هدیه میگیرم همین امشب جایزمو گرفتم

اول برگه سلامت بیار تا بهت بگم 😂😂😈😈😈😈

چ ربطی ب اون داره اخه.. مهم مونث بودنه😂😂

من هيچوقت روز دختر كادو نگرفتم با اينكه مامان و بابام دختردوست بودن البته برام مهم هم نبود 😅😅😅

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
من روز زن گرفتم ازش 😃

منم روز زن گرفتم اولای عقدمونم بود... حالا روز دختر چ ترفندی پیاده کنم...؟

چ ربطی ب اون داره اخه.. مهم مونث بودنه😂😂

نه دیگه فرق داره اگر مهم مونث بودن بود دیگه روز دختر و زن جدا نبود 😆😆😆

هر کس بره عید دیدنی خر است🥴🥴🥴🐎🐎🐎🐎🐎
1645