2410
2553
عنوان

واسه بیرون چی به موهام بزنم که خراب نشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 34 پست
من بی حجاب نیستم اصلا یییییکم جلو موهامو زیر روسری مشخصه سوالم بیشتر واسه تو خونه بود تو مهمونی و ای ...

عزیزم سشوار بکش جلو موهاتو. قشنگ وامیسته.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شکرک هم قشنگه وقتی مو خوب بمونه🤣🤣😎😎

منکه موهام صافه اصلا هیچ اتو و سشوارشم نمیکنم همیشه هم سر وصورتم پخشه برامم مهم نیست.

کلا ادم راحتیم 😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2456
این وقت صبح آخه😶 نگو که از فکر این سوال خوابت نبرده

😂😂😂😂😂 چرا دقیقا میخاستم بخوابم همین ذهنمو درگیر کرد

آخه پنجشنبه شب خونواده ی نامزدم واسه نشون کردن میان داشتم به این فکر میکردم چی بزنم اونشب که موهام خراب نشه

من بی حجاب نیستم اصلا یییییکم جلو موهامو زیر روسری مشخصه سوالم بیشتر واسه تو خونه بود تو مهمونی و ای ...

بی حجاب هم باشی به کسی ربطی نداره...خودتی و خدای خودت

سشوار بکش بعد خیلیییی کم تافت بزن...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2714
😂😂😂😂😂 چرا دقیقا میخاستم بخوابم همین ذهنمو درگیر کرد آخه پنجشنبه شب خونواده ی نامزدم واسه نشون ...

خوشبخت باشی

برو لالا کن که چشمات پف پفی نشه

وگرنه فردا شبم میای بپرسی چیکار کنم پف چشام بخوابه

باران‌هم‌که‌باشی‌برای‌کاسه‌های‌وارونه‌کاری‌نمیشه‌کرد
2706