1265
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

مثل اینکه تابحال گشت ارشاد نگرفتت خواهر،هیچی نمیخواد برنی بپوشون اون شراره های آتیشو

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
1274

هد🤨

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
وای اب قند دقیقا کار تافتو میکنه🤣🤣

ولی بعد شکرک میزنه کلت😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
آب قند😂😂😂😂 نزنید منو خواستم جو شاد بشه😅

😂😂

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1308
من بی حجاب نیستم اصلا یییییکم جلو موهامو زیر روسری مشخصه سوالم بیشتر واسه تو خونه بود تو مهمونی و ای ...

عزیزم سشوار بکش جلو موهاتو. قشنگ وامیسته.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
شکرک هم قشنگه وقتی مو خوب بمونه🤣🤣😎😎

منکه موهام صافه اصلا هیچ اتو و سشوارشم نمیکنم همیشه هم سر وصورتم پخشه برامم مهم نیست.

کلا ادم راحتیم 😁

1290