2733
2734
عنوان

خانما دوست دارید تو بهشتم با شوهرتون باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد شماها دلتون خوشه یعنی واقعا فک میکنین بهشت و جهنمی هم هست؟ ما ایرانیا به امید این داستانا هیچو ...

نظر منم همینه حرف دلمو زدی

اون دنیا رو کی دیده 

این دنیا دار مکافاته

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
چقد شماها دلتون خوشه یعنی واقعا فک میکنین بهشت و جهنمی تم هست؟ ما ایرانیا به امید این داستانا هیچو ...

بله دلمون خوشه و به وعده و لطف خدا ایمان داریم.

شاید شما به خاطر شنیدن این چیزا زندگی راحتی نداشتید اما به عقیده ما اون دنیا ادامه همین دنیاست.کسی که اینجا لذتی نبرده باشه و مدام در حال غر زدن و عذاب باشه اون دنیا هم همینطور هست.اما اگر خوب زندگی کرده باشه عاقبت خوبی هم داره.

پس هم سعی میکنیم بهترین زندگی رو اینجا داشته باشیم و هم اینکه برای سعادت اخروی تلاش کنیم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
غلمان ان شاءالله  میدونی که میتونی غلمانی شبیه همسرت بخوای؟

اهان نه لطفا خیلی زشت باشه تو دید حوری ها فقط برای من خوشگل باشه😍 خیلی حسودم من😁

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
چقد شماها دلتون خوشه یعنی واقعا فک میکنین بهشت و جهنمی هم هست؟ ما ایرانیا به امید این داستانا هیچو ...

من منظورم از بهشت حیات پس از مرگ بود (از نظر من همین لحظه های حال که میگی پشت سر هم ادامه دارن با مردن قطع نمیشن زندگی هم ادامه داره حتی بعد از مرگ )

در ضمن کی گفته هر کی به بهشت و جهنم اعتقاد داشته باشه نمیتونه تو زمان حال زندگی کنه اتفاقا همون اعتقاد باعث میشه لحظه هاتو خوب رقم بزنی

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
همسر در بهشت به معنای همسر در این دنیا نیست. اگه دوست داشتی بهت میگم. 

به منم بگو.دوس دارم بدونم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
من منظورم از بهشت حیات پس از مرگ بود (از نظر من همین لحظه های حال که میگی پشت سر هم ادامه دارن با مر ...

منم منظورم دقیقا حیات پس از مرگ بود عزیزم

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
همسر در بهشت به معنای همسر در این دنیا نیست. اگه دوست داشتی بهت میگم. 

چجوری

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

دوست عزیز پس چی:؟؟

بعد مرگ نابودیه؟

یا قراره گاو بشن توی دنیای بعدیشون؟؟؟😂(تناسخ منظورمه)

2706