2726
شما ازکجافهمیدی من اونم ک مسمومم اجی راستی رفتم الان تحت نظرروانپزشکم ولی تاثیری نداره روزی یه مشت ق ...

صبر کن 

چند روزه میخوری 

چی داده بهت 

دور از جون سرطان بود تا الان هلاکت کرده بود 

چرا پس نمیری دکتر؟احتمالا کاهش وزنت از بی اشتهاییت باشه

خیلی دکتر رفتم دیگ نمیدونم چیکار کنم واقعا بی اشتهاک اصن نمیتونم چیزی بخورم چند روز یکبار سرم میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کلی چکاب خونی دادم اندوسکپی کردم هیچ مشکلی ندارم فقط یه کم خونی خفیف ولی شک دارم ب رودم دعا کن ...

چشم حتما دعا میکنم اگه قابل باشم

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
صبر کن  چند روزه میخوری  چی داده بهت  دور از جون سرطان بود تا الان هلاکت کرده بود& ...

پرفنازین کلونازپام سرتالین تپش قلب  اخه خون تومدفوع بعدم روزی پنج باز اجابت مزاج عادی نیس خستکی بیحالی

2728
عزیزدلی خیلی میترسم من واقعا هنوز خیلی جونم دوس ندارم بمیرم

نه بابابرای چی بمیری آخه،مگه نمیگیهمه آزمایشات سالم بود،پس نگران نباش به امید خدا خیلی زود بهتر میشی

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
نه بابابرای چی بمیری آخه،مگه نمیگیهمه آزمایشات سالم بود،پس نگران نباش به امید خدا خیلی زود بهتر میشی

اخه تنهاسرطانی ک توازمایش خون مشکوک نمیشه رودس  من ماهی یبار ازمایش میدم خسته شدم اگ واقعا سرطان باشه خودمو میکشم

اخه تنهاسرطانی ک توازمایش خون مشکوک نمیشه رودس  من ماهی یبار ازمایش میدم خسته شدم اگ واقعا سرطا ...

پس حتما کلونوسکوپی انجام بده ،حتی اگه خدا نکرده چیز بدی هم باشه باید روحیه عالی داشته باشی تا درمانت سریعتر بشه

من ادم قویی نیستم 

اگه بخوای میتونی،فقط خودتو باور کن همین

شما ازکجافهمیدی من اونم ک مسمومم اجی راستی رفتم الان تحت نظرروانپزشکم ولی تاثیری نداره روزی یه مشت ق ...

این حجم از استرس و مشکلی داری شاید بیماری سندرم روده تحریک پذیر داری یاibs که همش اسحالی و باکوچیک نرین استرسی شیکمت شل میشه دل و رودت بهم میریزه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
این حجم از استرس و مشکلی داری شاید بیماری سندرم روده تحریک پذیر داری یاibs که همش اسحالی و باکوچیک ن ...

اسحال نیستم اجی زیاد دستشویی میرم و خونیه امیدوارم اینجور ک شما میگی باشه خسته شدم

2706