2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی معذرت میحوام ازتون من 21سالمه توی مدفعم خلط هست و توان خلط خون دیدم اشتهاندارم اصلا روزی 5بارم اجابت مزاج میکنم خیلی میترسم توروخدا برام دعا کنید من خیلی جوونم

خیلی معذرت میحوام ازتون من 21سالمه توی مدفعم خلط هست و توان خلط خون دیدم اشتهاندارم اصلا روزی 5بارم ...

عزیزم نترس ایشاالله چیزی بدی نیست،ولی حتما یه دکتر خوب برو 

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
اخه خیلی کاهش وزن دارم خیلی میترسم 😔😔😔😔

چرا پس نمیری دکتر؟احتمالا کاهش وزنت از بی اشتهاییت باشه

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
اخه خیلی کاهش وزن دارم خیلی میترسم 😔😔😔😔

کاهش وزنو باید خیلی جدی بگیریا،حتما خیلی زود برو دکتر

استارتر 

من تاپیک هات روخوندم 

قبل از انجام هر کاری حتمااااااااااا برو متخص اعصاب و‌روان 

وحشتناک وسواس فکری واسترس و ترس از مریضی. داری

افسردگی واضطراب هزار جور درد و مرض میاره 

عزیزم مگه آدم سه سال با زعفران ‌و پونه مسموم میشه ؟؟؟

بعد دور از جون مرض بد بود تو سه سال بدون درمان دور از جون از پا در میومدی

پس فکرهای مزخرف نکن برو متخصص اعصاب و‌روان 

استارتر  من تاپیک هات روخوندم  قبل از انجام هر کاری حتمااااااااااا برو متخص اعصاب و‌روان ...

شما ازکجافهمیدی من اونم ک مسمومم اجی راستی رفتم الان تحت نظرروانپزشکم ولی تاثیری نداره روزی یه مشت قرص فقط

کاهش وزنو باید خیلی جدی بگیریا،حتما خیلی زود برو دکتر

عزیزم کلی چکاب خونی دادم اندوسکپی کردم هیچ مشکلی ندارم فقط یه کم خونی خفیف ولی شک دارم ب رودم دعا کن برام خواهشن

2706