2726
عنوان

من خیلی خواستگارای خوبی داشتم تا 28 سالگی و حسرت میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 75 پست
آره دیگه آدم پا گیر میشه! مگه اینکه یکی دقیقا مثل خود آدم باشه باهم بخوان برن که احتمالش خیلی ضعیف ...

آره من نتونستم تا الان پذیرش بگیرم ولی یکی از معیارهام این بود ک شوهرم پایه رفتن باشه سی سالگی ازدواج کردم خیلی دوست داریم بریم ولی هنوز جور نشده. یعنی اگه با کسی ازدواح میکردم ک منو از رفتن منع میکرد رسما عقده ای میشدم حالا خدا رو شکر میدونم ک میخواهیم ولی نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درسته عزیزم. اره دوست پسر داشتم. برای ازدواج با هم بودیم. من امتحانش کرده بودم خیانت کرد برای همین ج ...

تو معلومه قابلیت های زیادی داری،قرار نیست مثل ادمای معمولی باشی، اگه قصد اپلای داری بهش بچسب. و بهش فکر کن. مهاجرت میکنی و تو‌مسیرت بهترینها( کسایی که خط فکریشون بهت نزدیکه) قرار میگیرند.

یه مساله دیگه هم اینه که تا زمانی که خیلی سفتو سخت به چیزی گیر بدی،بذتر اون چیز ازت دور میشه. خودت باش و خودتو دوست داشته باش. برای اهدافت بجنگ.مطمین باش کنارش هم کسیو پیدا میکنی که باهاش به ارامش برسی.

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
من برعکس تو هول بازی دراوردم دیگه ۲۵ گفتم دیر شده زود ازدواج کردم حالا پشیمونم

دختر نهایت تا 24 یا 25 خواستگار خوب داره بعدش میشن معمولی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ایشالا براتون جور شه عزیزم

ممنون عزیزم. من همیشه ب دخترها میگم ازدواج کنید ولی با کسی ک ارزش شما رو بدونه و براتون مرد باشه. وگرنه شوهر زیاده اما شوهر خوب کمه.بنظر من شما یه شخصیت علمی هستید قدر خودتون رو بدونید ایشالله یکی لنگه خودت پیدا میشه.

اینایی که میگند دختر تا یه سنی خواستگار داره،اینارو بریز دور! مگه این همه سلبریتی و بازیگر زیبا نیستند همه مجردن، و همشونم سن بالا ازدواج میکنند. این تفکرات قرون وسطی ایه،ما الان تو سال ۲۰۱۹ نباید طرز تفکرمون مثل صد سال قبل باشه.

قبلنا اینو میگفتند چون تنها هنر یه دختر شوهر کردن بود، الان دخترا تحصیل میکنند ، تو جامعه میرند پس سن ۳۰ اصلا بالا نیس

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
اینایی که میگند دختر تا یه سنی خواستگار داره،اینارو بریز دور! مگه این همه سلبریتی و بازیگر زیبا نیست ...

لایک. الان یه کاری کردن ته آرزوها و آمال دخترهامون شده شوهر پیدا کردن.نمیگم ازدواج نکنن بلاخره آدمی نیاز ب همدم داره ولی سطح فکری جامعمون پایین اومده. کیفیت ازدواجها هم پایین اومده اکثرا چ زن چ مرد دارن هرز میپرن

عزیزم راستی اون اقاهه دایی دوست خواهرت چی شد؟

به هم خورد عشقم. چون حرفای  کمی مثبت 18 میزد. میگفت دوست دارم همینکه عقد کردیم هر ثانیه بغلم باشی و بوس و اینا میفرستاد خوشم نیومد ازش

عزيزم اين چه حرفيه 

براي دختري مثل شما جوان و زيبا وتحصيلكرده هميشه فرصت و موقعيت ازدواج هست ، منم تقريبا هم سن خودت بودم كه ازدواج كردم و البته هيچ وقت دوست نداشتم زودتر از اون ازدواج كنم . خدا رو شكر موقعي كه تصميم به ازدواج گرفتم ، أفراد خيلي خوبي سر راهم قرار گرفتن و منم انتخاب خوبي كردم . 

مطمئن هستم براي شما هم همينطور ميشه و زندگي مشترك خيلي خوبي خواهي داشت 🌸

2706