2726
عنوان

این اسم قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8438 بازدید | 188 پست
خب خدارو سکر

وای قبلا تو یه مهد کار میکردم اونجا یه پسره بود اسمش کوروش بود باباش جراح بود مادرش روانشناس 

این بچه عاااالی بود نابغه با فرهنگ با ادب باهوش همه چی رو زود یاد میگرف به بقیه با روشای مختلف یاد میداد نمیدونی چی بود 😍😍😍 اصن مرد زندگی بود خخخ حسم به این اسم ازون وقت خیلی خوب شد 

تیکر عروسیمه 💍💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دعا میکنم فقط گذرشون به ایران نیفته.فک کن بگی اسمتون چیه،بگه کیریاکس😂😂😂

ایرانیه هم انتخاب میکنه بینشون بدبخت پشماش میریزه یونانیه😂😂😂😂

بِه‌اِسمَݦ‌رۅۍِݪَب‌هاۍِ‌خيس‌طُـــ...(:❤🌌°•Rainbow girl•°⛓🌈
قسمتی از بدن که میشین روش یعنی انقدر مودبانس ادم خندس میگیره😂😂😂😂😂😂😂😂

آخه ما یه butt داریم که میشه با سن یه ass داریم که ببخشید میشه ک ون😂😂😂

اسم های انتخابی شما خیلیییی قدیمی هستن عزیزم.من بودم بهشون فکر هم‌نمیکردم. اسنا هم یجوریه.‌این همهه ...

خیلی اسم خوندم و شنیدم آخه . می ترسم بچه آخرشم اسم نداشته باشه 😣

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
یه جور تجزیه تحلیل میکنیم انگار خبلی لغت با مسماییه😐

اینا همش ارزش ادبی داره اونور😂

الان یه کلمه به دایره لغاتمون اضافه شد انشالله به شادی استفاده کنیم😂😂😂😂😊

Ass به انگلیسی یعنی باسن😂

مگه آسنا به انگلیسی با دوتا s نوشته میشه ؟ 😖

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706