2703
2553

راه حلشو میگی

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این نیز بگذرد...تیکر شفای بابامه و آرامش خودم♥️بابام خیلی مریضه😭میشه هروقت امضامو دیدی یه صلوات برای بابای من بفرستی🥺😭خدایاشکرت که مامانمو ازسرطان نجات دادی♥️ واسه بابامم معجزتو نشونم بده😔😭 اونیم که تهدیدم میکنه خدایا شرشو از سرم کم کن و آرامشو به زندگیم برگردون🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اثر داشت ب منم بگو 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2720
مگه توام داری😑😑😑

اره بابا پوووف مث خرس 😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

هفته ای سه بار میزدم هیچ فرقی نکرد تازه هرکی ام میدید فکر میکرد یرقان گرفتم 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2714

من شنیدم برای کم مو شدن بدن نوزاد میزنن و اثر میکنه

چه جوریشو نمیدونم تو همین سایت خوندم 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

ترکیب زرد چوبه با آب یا شیر رو که به شکل یه خمیر میشه رو به مدت ۳۰ دقیقه رو محل مورد نظر میمالی وبعد با آب ملایم میشوری 

باید به مدت دوماه  هر هفته دو یا سه روز استفاده کنی

.....
اثر داشت ب منم بگو 

سلام هنوز حالت شبو یادنگرفتم

بهم میگی😓اون تایپیکوجوابمو داده بودی ولی تعطیل شد

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
پلی کیستیکی

نمیدونم برااین چیزا دکتر نرفتم 

2706