2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
مردا همه شون حیوونن منم باردارم مثلا شب کتک خوردم زنگ زدم‌ بابام اومد ولی نبرد با خودش . همیشه خودم ...

ایشالله دستش بشکنه.چطور دلش اومد😤😤😤

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2738
ایشالله دستش بشکنه.چطور دلش اومد😤😤😤

خدا نکنه 🤣🤣🤣 عوضی چند وقته دیوونه شده هی بد حرف میزنه دستش هرز شده دیگه امشب زد رو سر و پشتم چند بار گفتم بازم قایم کنم پررو میشه دستش هرزتر میشه . اونم ک پدر مهربانم اومد سرم غر زد رفت 

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕
چرا گلم من خودم همین طورم امروز تازه مرخصی بودم سه چهارساعت تو نی نی سایت بودم اصلا ما باید استخدام ...

واقعااگه حقوق بدن من اضافه کاریم وایمیستم

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
الهی بمیرم برات زیاد باهاش دهن به دهن نشو

همون دیگه.  نمیتونم این کارو نکنم پیش بابام جوابش رو دادم اونم‌گفت تو نباید اینطوری بگی . خدا نکنه عزیزم.  شانس من بچه ی دومم دختره اگه پسر بود شاید مثل آدم رفتار میکرد 

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕
2706