2726

عادی میشه بابا من ک اوایل ارایش میکردم اما بعدش دیگه اصلااا ارایش نمیکنم.واسه خونه تنبلیم میاد 😂 

البته منم حدِ ارایشم اندازه شماس

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ساله ازدواج کردم با عقد یعنی... هنوز که هنوزه فک میکنم بده بدون آرایش باشم البته خیلی وقتا بدون آرایشم ها ولی هی میرم جلو آینه خودم چک میکنم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2728

همسرم بعد از ۱۱ سال هنوز بدون ارایش منو ندیده 😊

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

عزیزم من ۴ ساله که ازدواج کردم.آرایش ساده رو هم هنوز دارم.شبا هم یه رژ میزنم میخابم.نترس.البته اینو هم بگم یه بار ک دوس بودیم با مامانش و خودش رفتیم آستارا.بی شعور گیر دتد ک صورتتو بشور😂شستم دیگه چیزی نگفت توله ...🤣

استرس نداشته باش تازه صبحا که صورت آدم اندازه بادمجونم باد کرده نگاه میکنن عشق میکنن

بیشتر باید نگران بعد از عروسی باشی که قیافه کم کم عادی میشه 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
چی خوبه؟

این که اول با آرایش دیدتت.

این پست رو قبلا از یک کاربری خونده بودم:

کم کم باید عادتش بدی. مثلا تو دوران نامزدی . چند بار کم آرایش کنی. آدم گاهی هم مجبور می شه. مثلا تو مراسم ختم.

اولین چهره ای که ازت ببینه بصورت کمرنگ تو ذهنش ثبت می شه. تو دیدارای بعدی همون چهره کم کم تثبیت می شه. برای همین برخلاف نظر خیلیا، بهتره اون چند بار اول با آرایش باشی. اینجوری وقتی بی آرایش ببینه هم خیلی شوکه نمی شه. چون چهره ی آرایش کردت تو ذهنش ثبت شده.

اگه اولش بی آرایش ببینه، بعدا هر چقدر آرایش کنی به نظرش غلیظ و مصنوعی میاد...چون این آرایش رو رو تصویر ثبت شده ی بی رنگ و روح شما می ذاره و نتیجه قشنگ نمی شه.

همه ی اینا مال وقتیه که مثلا پوستت مشکل جدی نداشته باشه. وگرنه یکی که یه پوست صاف می بینه و بعد با یه پوست پر از چاله چوله و لکه مواجه می شه حق داره شوکه بشه.

💙صدا کن مرا... 
عزیزم آرایش زیادی نداری که عادی هستی اصلا استرس نداشته باش. من تازه عقد کردم پیش میاد وقتایی حتی یه ...

اره من میدونم بعدا براش طبیعی میشه ولی مثل خولا استرس دارم

🙏🏻واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین لطفا🙏🏻

اگه جوش نداری که عیبی نداره.. عادت میکنی دگ از حمومم درمیای جلوش.. منکه اعتماد ب نفس دارم دگ همینیه ک هست.. اون خودش بی ارایش قربونم میره ولی میفهمم وقتی ارایش دارم بیشتر خوشش میاد اما ب روش نمیاره ک من ارایش نکنم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

منم همیشه تو خونه یه ارایش کوچولو داشتم در حد یه کرم و یه رژ کمرنگ اونم عادت کرده بود که همیشه منو مرتب ببینه. الان که باردارم انگار از جنگل فرار کردم حال ندارم موهامو شونه کنم عینه کتک خورده ها میمونم . خودمو تو اینه میبینم دلم واسه شوهرم میسوزه که چجوری قیافه منو تحمل میکنه خخخخ

زمان عروسی ما که سال ۸۷ بود مد بود نصف ابرو عروس رو تیغ میزدن 

شوهرم بدون مداد ابرو منو فردای عروسی دید 

گفت شبیه اجین شدی ( بابا بزرگ اوشین)🤣🤣🤣🤣

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706