1147
1273

قراره عقد کنیم دوست دارم بدونم بدون ارایش میبینه چی میگه!نمدونم چرا انقدر استرس دارم گریمم نمیکنم که ارایش مغعمولی،ضدافتاب خط چشم ریمل رژ لب گاهی اوقاتم شده بدون خط چشم یا رژ بودم

🙏🏻واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین لطفا🙏🏻

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

خخخخ منکه با عشقم وات تصویری همش همو مبینیم هراز بازم بدون ارایش دیده دیگه عادت کردم 😁😁

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1274

والا عشق ما قیافه از استخر اومده

تازه از خواب پاشده

خوابالود ۳ شب

همه رو دیده

خیلی هم خوشش اومده😁

اعتماد به نفس داشته باش دختر

💋🔪call me by your name and I will call you by mine🔪💋
هر بار یکی از اقلام ارایش رو جلوی دوس پسرت حذف کن بذار چشمش عادت کنه

مث معتادا کم کم ترکش بده ینی😆😆😆

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مهر ماهِ امسال ۶۰ کیلو خواهم بود.حالا ببین  اینم سندش✋ https://www.ninisite.com/discussion/topic/2232034/تاپيك-لاغري-دلي?postId=95158179
1226

عادی میشه بابا من ک اوایل ارایش میکردم اما بعدش دیگه اصلااا ارایش نمیکنم.واسه خونه تنبلیم میاد 😂 

البته منم حدِ ارایشم اندازه شماس

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💏👰تیکرِ عروسیمه👰💏                                  برای خوشبختیِ من و همه ی جوونا یه صلوات بفرستید دوست جونیا 💖                                                    💓عاشقتم بهترین مردِ دنیا💓

سه ساله ازدواج کردم با عقد یعنی... هنوز که هنوزه فک میکنم بده بدون آرایش باشم البته خیلی وقتا بدون آرایشم ها ولی هی میرم جلو آینه خودم چک میکنم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

همسرم بعد از ۱۱ سال هنوز بدون ارایش منو ندیده 😊

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
1290