1428
1389

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

فقط برو دکتر

الان یکی میگه سیر استفاده کن

ولی دیدم کسایی که سیر استفاده کردن بعد اومدن گفتن غلط کردیم

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
1394
خدا نکشتت با این عنوانت 😅گفتم وا عفونت قارچی کجاش خوبه......پماد لکورکس باریج عالیه

من علط کردم بارداری فقط برو دکتر خودتو میتونی تو دسشوویی با آب و سرکه سفید بشوری دکترم تو کل بارداری بهم توصیه کرد اینکارو بکنم ذره ایی عفونت نگرفتم

واي توروخدا منم كمك كنيدشياف واژن زدم از اون روز عفونت شديد پنيري دارم جوري كه لباسام ميريزه همراه با خون عفونت نداشتما گفتم بدنم جلوگيري بشه اين شدم

بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
خدا نکشتت با این عنوانت 😅گفتم وا عفونت قارچی کجاش خوبه......پماد لکورکس باریج عالیه

از بس حالم بده یه چیزی تند تند نوشتم شرمنده

دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
1403

بری دکتر بهتره خوددرمانی نکن ممکنه باهات نسازه من‌بارداری هم‌عفونت‌اداری داشتم هم عفونت واژن کپسول سفیکسیم داده بود واسه عفونت ادراری و پماد واژینال کلوتریمتزول اونم فقط نصفشو داخل میکردم اما فایده نداشت آخرشم سلامت و سروقع زایمان کردم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر اولین تولد دختر عزیزمه

بچه ها عسل طبیعی اصل داشتم از باغ خودمون کندیم ،یه ربع پیش زدم به وازن م بعد سوزش شدید گرفتم ولی الان سوزش ش وایساد آیا خوبه یا برم بشورم خودمو

دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
1391