2737
2734

عمه دوستم پیش مامان نیکو کارای رنگشو انجام میداد کارشم خیلی خوب بود.

اموزشگاه دیگه نمیدونم.

شاید بهش بگی برات کلاس خصوصی بزاره یادت بده.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیابان 5 کیان اباد اموزشگاه هست ... خیابان وهابی خیابان 3 فکر کنم آموزشگاه تیکا

اینا میکروبلدینگ و فیبروز یاد نمیدن؟؟؟

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
بستگي داره چقد ميخواين هزينه كنين براي اموزش ؟  بعد اينكه اموزشگاه نريد

بریم پیش متخصص؟؟

الان ارايشگاهاي معروف رنگ كاراشون هميشه دوره ميزارن اگه ميتوني تا ده ميليون هزينه كني برو پيش راحيل رضا پور يا شبنم توي تيكا 

شيوا تو جشنواره هم خيلي كارش خوبه 

مامان نيكو هم دونفر هستن

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
بریم پیش متخصص؟؟

منظورم اينه اموزشگاه زياد مراجعه كننده نداره كه از نزديك مرتب ببيني و ياد بگيري ولي ارايشگاه دقيقا شما كمك دست اون رنگ كار دستت تو كار روزي چندين نفر مراجعه كننده مياد

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
2738

سلام عزیزم

هر جا میری برو فقط پیش شمسا اسدی در سالن سین نرو...پولتو میریزی تو دله فقط...چیزی ک یاد نمیگیری هیچ،سرخورده تر هم میشی...فکرسو کن ۱۰ ساعت سر پا کنار استادی که اصلا بالا دست تو نمیاد میره سراغ مشتری خودش...