2726
عنوان

مشکلات بعد از عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 51 پست
خیلی بده منو شوهرمم درست حسابی همو نمیبینیم بخاطر رفتارای خانوادم شوهرم ناراحته نمیاد خونمون لحظه ش ...

وای دقیقا منممممممم.قبلا فکر میکردم دوران نامزدی خیلی خوبه ولی الان دارم لحظه شماری میکنم تموم شه.حالا من اصلا نمیذارم نامزدم از این ناراحتیا چیزی متوجه شه ولی خب میفهمه دیگه

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
وای دقیقا مامانمم همینو گفت گفت بابات اینجا هویج بود تو سرتو مث ادمای سرخود انداختی پایین رفتی؟؟گفتم ...

تا وقتی تو خونه پدرت زندگی میکنی باید طبق قوانین اونا رفتار کنی برای بیرون رفتنم باید باهاشون هماهنگ میکردی متاسفانه دوران عقد مشکلات زیادی داره

این نیز بگذرد...                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا مامانمم همینو گفت گفت بابات اینجا هویج بود تو سرتو مث ادمای سرخود انداختی پایین رفتی؟؟گفتم ...

حقدار ی اونا ام حساسیت بیجا نشون می دن ولی یکم مدارا کنی حل میشه تا چند وقت دیر وقت نرو بیرون وای من بابام حساس شده بود می گفت چرا انقدر براش میوه پوست می گیری لی لی به لالاش می زاری اون باید نازتو بکشه خره😅😅😅😅😅

2728
گیر میدادن خیلی ام‌گیر میدادن  بابام همون روز اول به شوهرم گفت   هر حا بودین قبل ۱۱ ...

زنداداش منم اینطوری بود ولی ابجیم دوسه سال قبلش ازدواج کرده بود اصلا این مشکلارو نداشت.الان همش زنداداشمو برام مثال میزنن.باباااااا خب منم دوس دارم مثل ابجیم باشم چرا به اون چیزی نمیگفتن؟

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
کاش همیشه قبل از رفتن جایی قبل آماده شدن به خانواده اطلاع بدی که میخوای بری بیرون نه اینکه بخاطر اجا ...

منم میرم میمونم با موندنم کاری ندارن ولی امشب نمیدونم چرا حساس شدن انقدر.منم گوشیم رو سایلنت بود وقتی اومدم خونه دیدم چندبار مامانم زنگ زده ازش پرسیدم زنگ زدی متوجه نشدم کارم داشتی؟با همون لحن دعوایی گف اره میخواستم بدونم رفتی که بمونی یا میخوای برگردی

۱۲/۵ شب مغازه ببینین؟! اون موقع نه کسی هست نه جایی بازه. گیر الکی نمیدن عزیزم باید رعایت کنید همه با ...

فقط میخواست جای مغازه و موقعیتشو نشونم بده وگرنه لین موقع شب مغازه تعطیل بود دیگه 

وای دقیقا منممممممم.قبلا فکر میکردم دوران نامزدی خیلی خوبه ولی الان دارم لحظه شماری میکنم تموم شه.حا ...

منم خیلی تلاش کردم نفهمه ولی یبارش جلوی چشم خودش بود بهش بی احترامی شد خیلی ناراحت شد ماههاست نیومده خونمون معذرت خواهی هم نکردن شوهرم گفت اگه معذرت بخوان میام ولی نکردن

الانم میگه من دیگه نمیام خونتون اونام نباید بیان خونم😞😞ولی بهش حق میدم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
زنداداش منم اینطوری بود ولی ابجیم دوسه سال قبلش ازدواج کرده بود اصلا این مشکلارو نداشت.الان همش زندا ...

نمیدونم ولی تو فرهنگ ما کلا اینطوریه رسم که یکم سفت و سخت میگیرن ولی میگذره سبی کن لذت ببری از این دوران فقط

تا وقتی تو خونه پدرت زندگی میکنی باید طبق قوانین اونا رفتار کنی برای بیرون رفتنم باید باهاشون هماهنگ ...

اخه فکر نمیکردم خونمون از این قانونا داشته باشه😂😂

منم میرم میمونم با موندنم کاری ندارن ولی امشب نمیدونم چرا حساس شدن انقدر.منم گوشیم رو سایلنت بود وقت ...

آخی عزیزم نگرانتن سعی کن این یه مدت رعایتشون کنی حواست باشه مخصوصا شب که میخوای بری جایی حتما قبلش اطلاع بده بعدش آماده شو 

اونا خانوادتن هیچوقت دوس ندارن ناراحتت کنن مخصوصا مادرا فقط نگرانن به دل نگیر

عزیزم قدرشو بدون قدر این روزارو یه سریا هستن مثل من آرزوشونه عقد کنن به عشقشون برسن روز به روز دورتر نشن ولی نمیتونن پول ندارن و مشکلات دیگه 

اینطوری واسه خودت زهر نکن این روزارو 

وای چقدرذعجیب به نظرمن شوهرته وحق داری هر جا میخدایی باهاش بری

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706