2726
عنوان

خانمای استاد توی تعیین جنسیت😍

392 بازدید | 40 پست

سلام خانوما😃

من الان دقیقا پانزده هفته و ۵روزمه،خیلی خیلی دوست دارم بدونم نی نی چیه،مثل بقیه مامانا و تا انومالی صبر ندارم!

میشه شما ازروی علایمم بگین بنظرتون نی نیم چیه؟

انشاالله سالم باشه ولی کنجکاوم.

من از هفته پنجم حالت تهوع و استفراغم گلاب ب روتون شروع شد ک شدید بود و هیچیم نمیخوردم و بالا میاوردم تا دم ساعت ۶غروب،الانم حالت تهوع و ... دارم و اگر دمیترون نخورم،حالم بد میشه،چیزای شور و ترش خیلی دوست دارم،خیار و الوچه خیلی میخورم،چیزای تند هم خیلی دوست دارم

ضربان قلب نی نی تو هفته هشتم،۱۶۰بود و تو سونو ان تی۱۴۳...

از اول تا الان خداروشکر لک بینی نداشتم،خیلیم دوست دارم بخابم😪😪بیشتر روز خوابم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

پسر 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2706