2726
عنوان

خانمای استاد توی تعیین جنسیت😍

392 بازدید | 40 پست

سلام خانوما😃

من الان دقیقا پانزده هفته و ۵روزمه،خیلی خیلی دوست دارم بدونم نی نی چیه،مثل بقیه مامانا و تا انومالی صبر ندارم!

میشه شما ازروی علایمم بگین بنظرتون نی نیم چیه؟

انشاالله سالم باشه ولی کنجکاوم.

من از هفته پنجم حالت تهوع و استفراغم گلاب ب روتون شروع شد ک شدید بود و هیچیم نمیخوردم و بالا میاوردم تا دم ساعت ۶غروب،الانم حالت تهوع و ... دارم و اگر دمیترون نخورم،حالم بد میشه،چیزای شور و ترش خیلی دوست دارم،خیار و الوچه خیلی میخورم،چیزای تند هم خیلی دوست دارم

ضربان قلب نی نی تو هفته هشتم،۱۶۰بود و تو سونو ان تی۱۴۳...

از اول تا الان خداروشکر لک بینی نداشتم،خیلیم دوست دارم بخابم😪😪بیشتر روز خوابم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

پسر 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706