1147
1341
عنوان

میشه بیاید 😔 کیا تل گ رام دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 30 پست
ممنونم ازت عزیز دلم بعد همه ی اونایی که تل دارن، اینجا برام میان؟

آره عزیزم هیچ فرقی با اصلی نداره

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.
آره عزیزم هیچ فرقی با اصلی نداره

ببخشید دوستِ خوبم

از کجا باید نصبش کنم؟

از بازار؟

دقیقا بزنم vpngram ؟

آخه زدم نبود 😔

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ببخشید دوستِ خوبم از کجا باید نصبش کنم؟ از بازار؟ دقیقا بزنم vpngram ؟ آخه زدم نبود 😔

آره از گوگل پلی دانلود میشه 

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vpngram.messenger

این لینکی که گذاشتی آبی نمیشه

میشه یه جوری بذاری آبی شه 😭

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
1350
آره از گوگل پلی دانلود میشه 

زدم میگه این برنامه از انتشار خارج شددده 😭

این لینکی که گذاشتی آبی نمیشه میشه یه جوری بذاری آبی شه 😭

عزیزم رو خودش بزن واست میاره نمیدونم چه جوری آبیش کنم ببخش گلم🙏🏻

زدم میگه این برنامه از انتشار خارج شددده 😭

آره از گوگل پلی خیلی از تل گراما رو حذف کردن دیگه نمیدونستم این حذف شده 

من سه تا خطم را یک هفته پیش دیلیت کردم تمروز یکیشو دوباره اومدم تو تل کد داد بهم

اره بچه ها گفتن ممنون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1307
آره از گوگل پلی خیلی از تل گراما رو حذف کردن دیگه نمیدونستم این حذف شده 

دستت درد نکنه عزیز دلم 🌹