1351
1341
عنوان

میشه بیاید 😔 کیا تل گ رام دارن

158 بازدید | 30 پست

میخوام نصب کنم

اول باید ف ی لتر شکن نصب کنم؟

از کجا تل و ف ی لترو نصب کنم؟

گوشیم اندوریده

کمک کنید 😥

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹

چه روزایی رو هم انتخاب کردی برای نصب تل گرام...اکثر فلفل شکن ها و پرو ک سی رو قطع کردن...به نظرم یکی دوهفته صبر کن بعد نصب کن...

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

والا شنیدم دیگه تل کد نمیده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1350
فی ل ت ر از گوگل تل از بازار

آخه توی بازار تل نبود انگار 😔

چه تلی؟

طلایی یا ساده؟

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
1307
آخه توی بازار تل نبود انگار 😔 چه تلی؟ طلایی یا ساده؟

عزیزم vpngram نصب کن بدون فیل تر هم هست

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vpngram.messenger

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.
من امشب نصب کردم داد

جدی مرسی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1308
اوهوم.یه موبو گرام نصب کردم یه نسخه اصلی هر دورو داد

😍😍😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ممنونم ازت عزیز دلم

بعد همه ی اونایی که تل دارن، اینجا برام میان؟

ویدیوگرام رو نصب کن.فیلترشکن نمیخواد.ازبازار یا گوگل پلی سرچ کن

مرسی عزیزم

بعد مثل همون تل هستش؟ یعنی همه ی اونایی که تل دارن برام میان اونجا؟

1335