2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو دنیای واقعی دلی نشکوندم مطمئنم.اما تو نی نی سایت سر بعضی تاپیکا اعصابم بهم ریخته تندی کردم😔

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

دل یکی که واقعا دوسم داشتو خیلی شکستم

بعد اون واقعا روز خوش ندیدم بارها ازش خواستم حلالم کنه گفت ازت کینه ای به دل ندارم

ولی خدا که اون بالا شاهده من دارم تاوان پس میدم خودمم میدونم😭😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

من اينكارو كردم 

طرفم گفت من راضي نيستم خار بره تو پات جه برسه مشابهش واست اتفاق بيافته😁

ولي زمين گررررد بود😂سرم اومدددد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

من ۶ سال با شوهرم دوست بودم بعد تقریبا یسال قبل ازدواجمون یه پسری خیییلی دوسم داشت تو اژانس کنار خونمون بود بعد من روزی دوبار زنگ میزدم آژانس برا دانشگاه رفتن چون محلمون طوری نبود شوهرم بیاد دنبالم ( اونموقع دوسپسرم بود)بعد این پسره خیلی بهم ابراز علاقه میکرد من هیچی نمیگفتم بعد یه روز بهش گفتم ک من نامزد دارم چون خونوادمونو دورادور میشناخت فک میکرد الکی میگم ک دست از سرم برداره یه روز تلفن خونه زنگ زد

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

من

عين سگ دارم تاوان ميدم لحظه لحظه هاش مياد جلو چشمم

روزي كه گفت برو تا مولا علي جوابت رو بده

١٢ سال ميگذره و من هر روز هر روز هر روز ميبينم كه دارم تاوان دل شكستن رو ميدم

خدا همه خوشي هام رو كه باهاش براش فخر ميفروختم رو يكي يكي ازم گرفت 

وااااي اين چه تايپيكي بود اخه نصفه شبي يادم افتاد دوباره😞😞😞😞😞

منم دل کسی ک دوسم داشت شکستم .میتونستم حداقل جوری بهش جواب منفی بدم ک دلش نشکنه ولی نوجون بودم و مغرور باهاش بد کردم خیلی بد .الان تاون میدم مطمینم.فامیلیم هنوزم میبینمش 

خدایا مواظب تو دلیم باش 

من 

دل عشق قبلیمو شکستم با این ک تا حدودی مقصر بود و رفتم با یکی دیگه ازدواج کردم ک یه آشغال کثیفه 

حالام دارم جدا میشم 

مطمئنم دارم تاوان دل شکستشو میدم 😓

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706