1147
1292

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

دل یکی که واقعا دوسم داشتو خیلی شکستم

بعد اون واقعا روز خوش ندیدم بارها ازش خواستم حلالم کنه گفت ازت کینه ای به دل ندارم

ولی خدا که اون بالا شاهده من دارم تاوان پس میدم خودمم میدونم😭😔

فکر کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !

😶

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

من اينكارو كردم 

طرفم گفت من راضي نيستم خار بره تو پات جه برسه مشابهش واست اتفاق بيافته😁

ولي زمين گررررد بود😂سرم اومدددد

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

من ۶ سال با شوهرم دوست بودم بعد تقریبا یسال قبل ازدواجمون یه پسری خیییلی دوسم داشت تو اژانس کنار خونمون بود بعد من روزی دوبار زنگ میزدم آژانس برا دانشگاه رفتن چون محلمون طوری نبود شوهرم بیاد دنبالم ( اونموقع دوسپسرم بود)بعد این پسره خیلی بهم ابراز علاقه میکرد من هیچی نمیگفتم بعد یه روز بهش گفتم ک من نامزد دارم چون خونوادمونو دورادور میشناخت فک میکرد الکی میگم ک دست از سرم برداره یه روز تلفن خونه زنگ زد

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
1274

من

عين سگ دارم تاوان ميدم لحظه لحظه هاش مياد جلو چشمم

روزي كه گفت برو تا مولا علي جوابت رو بده

١٢ سال ميگذره و من هر روز هر روز هر روز ميبينم كه دارم تاوان دل شكستن رو ميدم

خدا همه خوشي هام رو كه باهاش براش فخر ميفروختم رو يكي يكي ازم گرفت 

وااااي اين چه تايپيكي بود اخه نصفه شبي يادم افتاد دوباره😞😞😞😞😞

منم دل کسی ک دوسم داشت شکستم .میتونستم حداقل جوری بهش جواب منفی بدم ک دلش نشکنه ولی نوجون بودم و مغرور باهاش بد کردم خیلی بد .الان تاون میدم مطمینم.فامیلیم هنوزم میبینمش 

در رفتن جان از بدن گویندهرنوعی سخن ؛من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

من 

دل عشق قبلیمو شکستم با این ک تا حدودی مقصر بود و رفتم با یکی دیگه ازدواج کردم ک یه آشغال کثیفه 

حالام دارم جدا میشم 

مطمئنم دارم تاوان دل شکستشو میدم 😓

چجوری شماها عاشق میشین من همش گشنم میشه                 کاربری قبلیم پوکید   
1226

منو خیلیها دلمو شکوندن

بدجوری خوردشدم

نابود شدم ولی تاوانی ندیدم ازشون

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هام خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم ..که پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

ا ون خیلی منو میخاست و منم اینو میدونستم ب بدترین شکل ممکن باهاش رفتار کردم خیلی عذاب وجدان دارم .ب خاطر اینکه ب عشقم ثابت کنم میخامش و اون اصلن برام مهم نیست حتی اگه بمیره، باهاش بدترین کار ممکنو کردم خدا منو ببخشه.

در رفتن جان از بدن گویندهرنوعی سخن ؛من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

بعد جواب منفی دادیمو اینا فک کنم با صاحب آژانس دوست بود ک تا تماس میگرفتم از ۵ بار ۴ بار این میومد باهام حرف میزد و گریه میکرد خیلی پسر خوبی بود ولی هیچیش به چشم من نمیومد چون شوهرمو خیلی دوسداشتم بهش گفتم دلم با کسیه ولی جدی نگرفت

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
1290