2726

😩خوش بحالت درست تموم شده 

من صبح تجارت امتحان دارم با يه استاد،....

ميخوام حذف كنم هيچي يادم نمياددددد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا؟ ترم چندی؟

تجارت ٢دارم 

اصلا نخونده بودم طول ترم 

استادمونم مسئله ميده همش 

مسئله رو هم زماني ميشه جواب داد ك مسلط مسلط باشي☹️☹️☹️

هيچي بلد نيستم يادم نمياد اصلا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

در مورد شركت تضامني و سهامي و ايناست 

مسخره ترين درس حقوق بنظرم تجارته😕🤦🏼‍♀️

تجارت 2 بحث شرکتها بسیار مهمه چرا نخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا خوندما 

نمونه سواله رو نگاه ميكنم هيچي انگار نخوندم 😭

بفرمایید ولی من خیلی کم سوادما    

تو شروط ضمن عقد من قید شده محل زندگی با توافق طرفین، حالا دو ساله با وجود مخالفتهای من داریم جایی بیرون شهر زندگی میکنیم و ایشون روی هیچ جای دیگه ای رضایت نمیدن برای زندگی به نظرتون چکار کنم؟

2706