1265
1292

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291
برادرشوهرت گندی نزده احتمالا که مجبور بشه دختره رو بگیره؟

خدا عالمه اینا ک بمن نمیگن تو کل اون مدت ک اونجا بودم مادرشوهرم به بهونه اینکه من راحت باشم منو فرستاد خونه مادرش که نزدیک خونه مجردی برادرشوهرم بود  ک پیششون نباشم سر ازکارشون در بیارم 😕

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
یعنی میشه خداروزی روبیاره حق منو ازمادرشوهرم بگیره؛حداقل حداقل یه عروس مثل دختر دهن چاکش بهش بده من ...

نه نمیشه لااقل واسه من نشد انقدر که خوش شانسه هم خودش هم دختراش خدا ازشون نگذره چون من ازشون نمیگذرم

1320
اتفاقا این عروسا احترام بیشتری دارن تو خانواده شوهر . چون الان مادرشوهرت میترسه یه چیزی به عروسش بگه ...

مادرشوهرم بخوادم نمیتونه اذیتش کنه چون اونا کیلومترها از شهری ک ما هستیم فاصله دارن و از شانس بدم عن خانوم اینجا نزدیک ما زندگی میکنه 😩

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

به نظرم بحث جهاز دادن حالا این نیست همه یه طور باشن مثلا شهرستان ما چونکه جمعیت خونه هازیاده والانه کم شدن ،جهیزه نصف عروس نصف داماد،منم خودم اینطوری بود،ولی الان تواین چندسال اخیر باتوجه تک فرزندی یاتک دختری رسماعوض شده وتا100میلیون هم دیدم جهازبدن چیزی که قبلا اصلا نبود؛حالا من خودم قبلا میشنیدم طرفای خوزستان جهازنمیدن یه پولی ازداماد میگیرن به عنوان جهاز اونم به خود دختر میدنش

مادرشوهرم بخوادم نمیتونه اذیتش کنه چون اونا کیلومترها از شهری ک ما هستیم فاصله دارن و از شانس بدم عن ...

مادرشوهر اگر اهل دخالت باشه يه كوچه و يه شهر و يه كشور واسش فرقي نميكنه عزيزم نگران نباش اونم طعم مادرشوهرتو ميچشه بزار بيارنش خونه خرشون از پل رد بشه

به نظرم بحث جهاز دادن حالا این نیست همه یه طور باشن مثلا شهرستان ما چونکه جمعیت خونه هازیاده والانه ...

اين واسه عرباست ك پول ميگيرن از داماد بعد طلا يا پولو ميدن دختر ببره خونه شوهر، مال خوزستاني ها نيست 

نه نمیشه لااقل واسه من نشد انقدر که خوش شانسه هم خودش هم دختراش خدا ازشون نگذره چون من ازشون نمیگذرم

😢😢😢😢😢😢😢😢خودمم میدونم اصلا به این اعتقاد دارم کسی که ازاول خوشبخت باشه  تا بره تو اون دنیاهم خوشبخته ؛خواهرشوهرم ازبس بهش بهادادن خیلی پررو شده؛من فقط ازخدامیخوام اونم مثل منم گیر یه کسی مثل خودشون بیفتن ؛خیلی قلبموسوزوندن

1264
ماتوفامیلمون داریم کل جهیزیه دامادخریدبعدگفتن عروس خریده ۷۰۰تاسکه و...به مهریه اش بودالان عزیز خانوا ...

آره منم همین فکرو میکنم اصلا کلمات و لحن صحبتشون با اون فرق داره بامن پدرشوهرم با اینکه تو کل مراسمات محل سگم بهش ندادن اونو گلم و دختره بابا صدا میزنه اونوقت من اینهمه براش عین دختر خودش زحمت کشیدم و احترامشو داشتم با کنایه و تشر باهام حرف میزنه ولی اصلا برام مهم نیست بدرک بزار هی برن از عن اون بخورن(ببخشید البته😃) 

محبت این کولیا رو میخوام چیکار بدبختای ندید بدید خواهرشوهر بزرگم همچین میگفت ماهی 6 میلیون حقوقشه پدرشوهرم بادی به غبغب مینداخت ک بیا و ببین بعد تهش معلوم شد وزارت کاریه حقوقش 😕😑

اين واسه عرباست ك پول ميگيرن از داماد بعد طلا يا پولو ميدن دختر ببره خونه شوهر، مال خوزستاني ها نيست ...

خوب خوزستان هم عرب داره؛ولی درکل جاشو نمیدون کجاها،چون پسرعموم ازاونجا زن گرفتن این رسموداشتن مطرحش کردم ،شاید الان اوناهم تعقیرکرده باشن درکل همه چی برمیگرده به وسق وبحث پول اگه کسی داشته باشه چراجهاز نده به دخترش وسربلندش کنه

1280