1265
1292
مادرشوهرم خیلی زبون دراز و بی چشم و رو هستش ببین مادر دختره چی بود ک مادرشوهر من جرات نمیکرد بهش نزد ...

خوبه ازین ب بعد قدر تو رو بیشتر میدونن

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این‌ماجرا واسه چ موقع س؟؟

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
شگفتا چ ازدواجی اولش اینه خدا عاقبتشو بخیر کنه

راستش بعید میدونم عاقبتی داشته باشه برادرشوهرم دختراس زیادی رو بیچاره کرده حای با زن شوهر دار بود 😐 

قبل از گرفتن این دختر با یکی دیگه بود ک حتی رفته بود با پدر اون حرف زده بود قرار خواستگاری گذاشته بود دو سال با دختره دوست بود حسابی تیغش زد بعدم سیمکاراتشو عوص کرد و اونو پیچوند چقد اون بیچاره زنگ میزد به مادرشوهرم التماس میکرد میگفت من دوسش دارم و کمکم کن و ... ولی محلش نمیدادن 😐😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
من این شرایطو دیدم برای یه زن ۵۴ ساله انجام دادن تک تک اینکارارو تازه زنه سر اینکه حلقه ست براش نگرف ...

ازدواج اولش بود ؟ داماد چندساله بود ؟ 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
من این شرایطو دیدم برای یه زن ۵۴ ساله انجام دادن تک تک اینکارارو تازه زنه سر اینکه حلقه ست براش نگرف ...

این چیزا که ارزش نیست، پس فردا هرچی شد این و اون دخالت کنن و توقعات آنچنانی داشته باشن، هیچ زندگی ای اینجوری دوام نمیاره تحمل آدمم حدی داره

اومدی تا بره فصل دیوونگی،شدی آرامش کل این زندگی😍

عاقا مادرشوهرمو کارد میزدی خونش در نمیومد هی میرفت و میومد با یه خنده زرد و مصنوعی میگفت رسمشونه دیگه رسم دارن باید به رسم و رسوماتشون احترام بزاریم و ..... خلاصه من اونشب فهمیدم ک اگر چه من در مقابل این ظالما هم خودم سکوت کردم هم خانوادم سخت نگرفتن و کلی حمایت کردن از شوهرم اما خدا همیشه دست رو دست نمیزاره تا ببینه یه بنده ای خودش رو خدا فرض کنه من تحصیل کردم بهم اجازه سر کار رفتن ندادن کل جهیزیه رو خودم گرفتم پدرم وقتی دید شوهرم هیشکی پشتش نیست خودش عروسی گرفت و حتی مقدار زیادی از بدهیه شوهرمو تسویه کرد اما مادرشوهرم همیشه بد خانواده منو پیش شوهرم میگفت حالا یکی پیدا شده ک دهنشونو سرویس کرده مهم نیست ک هرچی واسه من انجام ندادن بهترینشو واسه جاریم انجام دادن یا اینکه به من هیچی کادو ندادن اما

همشون رو هم گذاشتن و  به اون 10 میلیون کادو دادن 😐 مهم اینه ک مادرشوهرم کرک و پرش ریخت 😂😂😂😂😂😂😂😂

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1320
راستش بعید میدونم عاقبتی داشته باشه برادرشوهرم دختراس زیادی رو بیچاره کرده حای با زن شوهر دار بود 😐 ...

چوب خدا صدانداره دل شکستن اینارم دارا

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
این‌ماجرا واسه چ موقع س؟؟

چند روز پیش

راستش بعید میدونم عاقبتی داشته باشه برادرشوهرم دختراس زیادی رو بیچاره کرده حای با زن شوهر دار بود 😐 ...

چ نامردِ هر بلایی سرش بیاد حقشه

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

بس امیدوارم بدتر از اینا سرش بیاد و این داستان شروع مصداق جمله ی چوب خدا صدا نداره باشه...

دقیقا باید این بلا سره خونواده شوهر منم بیاد منتظر اون روز میشینم که ببینم..بابام اینهمه جهاز برام خرید دست شوهرمو گرفت بانداریش  ساختم ،الان مادرشوهرم برمیگرده توروم میگه دختر میدادن به پسرم باخاور خاور جهاز ،الان اره میدن که وضعش خوبه اون موقع گدای محله ام نگاش نمیکرد

میدونی رسم و رسوات خانواده عروس خیلی دور از عرف بعضی از جاهای ایران نیست. 

اینکه رسم هست داماد جهیزیه می بره و خرج عقد و عروسی با داماد هست. 

در مورد مهریه اگه ملک باشه، قانون میگه باید موقع عقد به نام بشه و اینم درسته. 

خب خونه ای که وسیله نداره عروس بره چکار کنه؟ گفته وسیله بخرید برید سفر و زندگی رو شروع کنید. (تنها جایی که یکم بد بود لباس عروس پوشیدنش بود) 

حالا اگه حرف خانواده عروس رو بشنوید میگن ما خیلی کم توقع هستیم چون واسه ملک مهریه کوتاه اومدیم و جشن عروسی هم نمی خوایم. 

1280