1147
1273

بچه ها من یه برادر شوهر دارم ک تو تاپیک قبلیم گفتم ک اول هفته گذشته یهویی خبر دادن ک آخر هفته عروسیشه البته جشن عقد و عروسیش یکی بود ولی خب من و شوهرم و پدرشوهرم حتی از خواستگاریش هم خبر نداشتیم و مادرشوهرم و دخترش همه کارارو کرده بودن 😕 به بهانه سفر یکماهه رفته بود اونجا نگو داشته منو جاری دار میکرده 😂😂😂😂

خلاصه من بدون هیچ واکنش منفی و حساسیت نشون دادنی یه روزه  وسایل و لباس و ... آماده کردم و راهیه شهری ک عروسی اونجا بود شدم اونم با بچه کوچیک .(اسم شهرو نمیگم ک دعوای قومیتی نشه

)

بگذریم وقتی رسیدیم اونجا سوالای معمول راجع به دختره و خانوادش از طرف پدرشوهرم پرسیده میشد و طبق معمول مادرشوهرم با گزافه گوییاش یه عالمه خالی بندی کرد و تحویل ما داد ک دختره خانواده پولداری داره و همکار پسرمه و باباش گفته چون فرصت کمه پول جهیزیه رو میدم خودتون بگیرید و نمیدونم مامانش فلانه و خودش خیلی قانع و خوبه و  به پسرم گفته هرچی بابام مهریه گفت قبول کن من بعدش بهت میبخشمش و ...... تا اینکه من اتفاقی دفتر بله برون (از رسومات اون شهر بود ) رو دیدم و وقتی بازش کردم دیدم نوشته خرید کل جهیزیه  و تهیه منزل در شان عروس به عهده داماد 😐 

خرید طلا و تمام وسایل لازم برای عقد و عروسی و جشن به عهده داماد 😐 

اجازه ادامه تحصیل و ادامه شغل 

مهریه هم یک باب ساختمان 150 متری در یکی از بهترین مناطق شهر بنام عروس خانوم 😐

حق طلاقم خواسته بودن ک ظاهرا برادرشوهرم گفته بود اگه به هم بخوره هم حق طلاق نمیدم 😐 

خلاصه فهمیدیم ک دختره ماشین نویسه اداره ایه ک برادرشوهرم اونجاس و بواسطه داییش باهم دوست میشن اونجا و ادامه ماجرا ....

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

💃💃💃💃

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ماشین نویس چیه؟ چیکارس یعنی؟.؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

بزا خودش داستان ازدواجشو‌بزاره خووو

دو روز دیگه داستانشو‌میزاره بقیه انگ تقلب و دروغگویی بهش میزنن😂😂😂

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍

موقع خریدا ک بود هر آنچه ک برای من انجام نشده بود و میگفتن رسم نداریم واسش انجام دادن کلی لباس و طلا و لوازم آرایش مارک و ... خریدن براش قرار گذاشته بودن ک یه لباس مجلسی شیک بگیرن بجای لباس عروس و رفتن و یه لباس شیک و گرون خریدن درست شب قبل عقد پدر دختره زنگ زد گفت باااید براش لباس عروس بگیری 😐 و اینا بدون اینکه جیکشون در بیاد صبح زود رفتن یه لباس اجاره کردن  عصر شد و برای مراسم عقد همگی بستگان درجه 1 راهیه محضر شدیم 😐😐😐

اونجا بعد از چند لحظه عروس و داماد به همراه پدرانشون رفتن به اتاق عقد چند لحظه گذشت یهو در باز شد و پدر عروس پرید بیرون و رفت تو حیاط پشت بندش برادر عروس رفت بعد پدرشوهرم بعد هم دایی های شوهرم که درواقع معرف و رابط این ازدواج بودن یکی یکی پریدن بیرون آقا یهو صدای بحث و دعوا بلند شد و فهمیدیم سر مهریه درگیر شدن 😐 عاقد گفته بود باید سند خونه ای ک تو مهریه قید شد موجود باشه تا ثبت بشه اینام ک خونه نداشتن و گفتن بمقدار پول خونه سکه بزن پدره قبول نمیکرد میگفت فقط خونه برادرشوهرمم زده بود تو سینه اش گفته بود یا تعداد سکه بگو یا جمعش کن برو 😐😐😐 یهو مادر دختره اومد دستشو گرفت و گفت پاشو بریم هنوز هیچی نشده داره برای بابات شاخ و شونه میکشه و ... برادر دختره به زبون خودشون یچیزایی میگفت و هی مشت و لگد برای در و دیوار پرت میکرد و... عاقا تمام فک و فامیل شوهرم ک اونجا بودن به عجز و التماس و غلط کردن افتادن از جمله مادرشوهرم 😃😃😃😃😃 تا بالاخره پدره رو راضی کردن و یه تعداد سکه ک دو برابر مهریه من بود رو زدن تو سند ازدواج و بچه ها عقد کردن و راهیه محل جشن شدیم

اونجا فامیلای عروس و خانوادشم بودن ک از اول تا آخر عین عزیز مرده با اخم و ناراحتی یه گوشه نشسته بودن و تکون نخوردن

خلاصه آخر مجلس شد و ما عروس رو بردیم خونه  همه خسته از صدای آهنگ و رقص هرکی یه طرف وایساده بودیم ک خانواده دختره اومدن واسه خدافظی همشون رفتن بیرون جز مادرش 😐😐😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

ماشین نویس که بود چه کرد سه نمره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1307

خدا بده شانس

تو رو دیده رد داده قلبم، نباشی میمیرم حتمااااا، آخه یه جایی از قلبمو زدی که نزده بود هیچکی قبلا⁦❤️⁩                                                                                                 اینو تو امضای دختررویاها دیدم گفتم واقعا لازمه که منم بنویسم!! تویی که دوروزه اومدی سایت لطفا درخواست دوستی نفرست😐                                                        
ممنون كه اطلاع دادي 

ببخشید ک اطلاع رسانیم وسط شکافتن هسته اتم توسط شما بود 😩

1226

خخخخخخخخب

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
مشهدیه؟؟    

اره مام دفتر بله برون داریم در شان عروس و عرف دو خانواده ام‌مینویسیم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید ک اطلاع رسانیم وسط شکافتن هسته اتم توسط شما بود 😩

بیخیال جان جواب مظلومو هم بده ... ماشین نویس چیه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1280