2726
عنوان

ترانه هایی که اشتباه میشنیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 73 پست
آناماناباناسه دره بره گره براس... all I ever want to say is they dont really care about us یاماها ی ...

وااااای خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا. من رو یه کلیپ اینستاگرام اهنگشو شنیدم بعد پخش کردم بعد دوساعت داشتیم فکر میکردیم چی میگه ...

مشکل پول نیست قضیه شون

وقتی محدودیت باشه و واقعا ترانه سرای درست و حسابی نیاد بالا , واقعا عوامل تک تک درس نخونده باشن و تجربه پیدا نکرده باشن , بی محتوا میشه متن ها

یادمه توی دورهمی گروه ماکان میگفت ما شعر می نویسیم یه جوری که فضا واسه خوندن مردم توی وسط شعر باشه..

یعنی عامل شعر اصلا محتوا نبود , اینکه یه تیکه بگن و بعد میکروفون رو ببرن سمت مردم و اونا بخونن

خب این یعنی فاتحه خونده شده به موسیقی به عنوان هنر

و مردم هم مقصر نیستند , مشکل از جای دیگه است.

2728
پسرم میخونه  اهای عالیجناب عشق  فرشته ی عذاب عشق ولی اینجوری نمیشه تو قلب بی حسابش😂😂 ...

دختر من میخونه اهای عالیجناب عشق   فرشته عذابش ( البته مادرشم تقریبا تا چند روز پیش همین رو میخوند 😁)

اره واقعا. من رو یه کلیپ اینستاگرام اهنگشو شنیدم بعد پخش کردم بعد دوساعت داشتیم فکر میکردیم چی میگه ...

بابای من تو ماشین آهنگای سنتی میذاره چند وقت پیش آهنگ قدیمیه افتخاریو گذاشته بود. دیدم واقعاااااا عجب شعرایی میخوندن. چه کلمه های اصیلی برای یه شعر عاشقانه انتخاب میکردن. الان شعرا شده عین متنای SMS همش مخفف و مزخرف. 

بابای من تو ماشین آهنگای سنتی میذاره چند وقت پیش آهنگ قدیمیه افتخاریو گذاشته بود. دیدم واقعاااااا عج ...

اره دقیقا.

واقعا حتی قابل مقایسه هم نیستن البته تو سبک پاپ هم اهنگ ها و ترانه هتی خوب داریم، مثلا احسان خواجه امیری.بنظرم متن اهنگاش جذاب و پر مفهومن.یا رضا صادقی

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
مشکل پول نیست قضیه شون وقتی محدودیت باشه و واقعا ترانه سرای درست و حسابی نیاد بالا , واقعا عوامل تک ...

واقعا؟😨

طرف میره یه آهنگ مینویسه تا چند ماه باید تحلیل کنی جمله به جملشو بعدم ربط پیدا میکنه به کلی کتاب و فیلم فلسفی و روانشناسی بعد اینا اینجور شعر مینویسن😑😑😑

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
مشکل پول نیست قضیه شون وقتی محدودیت باشه و واقعا ترانه سرای درست و حسابی نیاد بالا , واقعا عوامل تک ...

منم تو دورهمی که ماکان مهمونشون بود، دیدم اون پسره رهام میگفت تو خونه نشسته بودیم منم فکرم درگیر آهنگ  بود که چجوری راه بیفتیم و اینا... که یکی درو محکم میکوبه به هم و میره، بعد بابای این میگه هربار درومحکم نبند نرو، از اونجا به مغز رهام خطور میکنه که پامیشه یه همچین شعری مینویسه(هربار این درو، محکم نبند نرو...)

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
منم تو دورهمی که ماکان مهمونشون بود، دیدم اون پسره رهام میگفت تو خونه نشسته بودیم منم فکرم درگیر آهن ...

اگر میومد کوچه ما زودتر این اهنگ رو میخوند ازبس همسایه ها در ودیوار رو بهم میکوبن

خدا با منه و برای من کافیه  
2706