2703
2553
عنوان

ترانه هایی که اشتباه میشنیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2846 بازدید | 73 پست

بری باخ ای بری باخ منصور رو میشنیدم  فریبا ای فریبا.

اهنگ تیتراژ سریال خوش رکاب میگفت امان از این هیاهو یا ضامن اهو . من میشنیدم امان از این هیاهو یه آفتاب نگاهو

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

I want it  و میشنیدم good morning😑

هالزی تو آهنگ boy with luv

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه که یه تیکش میگفت آدم دم رفتن،منم میخوندم، بادم دم رفتن😕

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2456
2714
ايني كه ميگي كي هست اصلا😅 تعجبي نداره وقتي مردم سليقشون شده خواننده هاي درپيتي امثال حامد همايون و ...

اره واقعا. من رو یه کلیپ اینستاگرام اهنگشو شنیدم بعد پخش کردم بعد دوساعت داشتیم فکر میکردیم چی میگه اصلا!!😕

به یاوه گویی افتادن خواننده ها و ترانه سرا ها.

فقط پول دارن و هزینه میکنن برای ریتم و اهنگ خوب و خوش ریتم مردمم خوششون میاد.دیگه کسی زیاد به معمی دقت نمیکنه یا به صدا.

بعد بری تو اینستاگرام همینا فن پیجشون بیشتر از بزرگای موسیقیه!! 

یا مثلا ماکان بند. یکی دوتا اهنگشو گوش دادیم،  صداشونو موقع خوندن جوری میکنن انگار سر هر کلمه دارن بالا میارن🤭🤭

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
سلامتی فِیمسا سلامتی خِیر نِسا صد دفعه گفتم تو همین سایت

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

پسر عمم بچه بود آهنگ دلنوازان که میگفت حال من دست خودم نیست و میخوند مال من دست خودم نیست 😅😅😅😅😅

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706