1803
1810
عنوان

ترانه هایی که اشتباه میشنیدیم

840 بازدید | 73 پست

این تاپیک رو قبلا سفالینه جون و دوستان دیگه ای زده بودن متاسفانه نمیدونم چرا تاپیک ترکید امیدوارم مثل تاپیکهای قبلش پربازدید و پر مشارکت باشه و مثل قبلی ها خنده رو مهمون لبهای همگی کنه و بتونه موندگار باشه 

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

1805

آخه بابات ک پولدارهههه حتی پولارو شُمـــــار دادههه

اخه بابات ک پولداره ،دوتا ویلا تو شماااااال داره

سعید آسایش

من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه
1771

اره خیلی تاپیک باحالی بود اسمش کج شنوایی بود 

دوست عزیزم گل گلابه 

خیال نکن یه آدمه اون یه کتابه 

دختر من اینجوری میخوندش

دوست عزیزم گل میلابه 

فیال نکن یه عالمه توی میلابه 

۲ سالش بود اونوقتا🤣

پیج آشپزی من در اینستا ashpazi_ba_sayoo
1794

هنوزم نفهمیدیم مفهوم آهنگ محسن ابراهیم زاده 

حالا حالاها کنارم باش بگو حتی تو بارم باش میبینم تورو هول میشم جونم به فداش

تو بارم باش یعنی چی..چقدر خواننده و ترانه ی چیپ زیاد شده👎👎

هزار کاکُلی شــاد در چشمان توست🌿♥️😌/ بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ 
1718