1421
1389
عنوان

ترانه هایی که اشتباه میشنیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 72 پست

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
یارم باش

میگه بارم باش. تو نت هم سرچ کنی همین میاد😐

دوستام بخونن👈.دوستای عزیزم ❤️ ممنونم از محبتتون.من دیگه نمیام اینجا بخاطر کمبود وقت😌💕دوستون دارم.ببخشید اگر پیامی دادید و ندیدم.امیدوارم خوشبخت ترین باشین و همیشه ته دلتون ذوق کنید از خوشحالی 😍♥️بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ Honey your soul could never grow old it's evergreen, 😌baby your smile's forever in ma mind n memory 😭 ♥️ /دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️

من دوست دارم خیلی , من دوست دارم خیلی

ولی چه کنم چه افسوس ستاره سهیلی

درستش : ولی چه فایده افسوس ستاره سهیلی

* البته من هنوزم اشتباه می خوندم , و هرزگاهی همسرم میگه میشه باز اینو بخونی ... خوشش میاد اشتباه میخونم , می خنده   

زنی که با یک کتاب , شعر , آهنگ یا حتی یک فنجان قهوه , حالش خوب میشود ... هیچ کس در برابر او , پیروز نمی شود                     ( جبران خلیل جبران )

من کلا اهنگ که همخونی میکنم خواننده اشتباه میخونه ....

یبار تو عمرم یه اهنگ رو درست خوندم بابام فکر کرد دارم مسخره بازی میکنم چشم غره رفت شوهرمم فکر کرد دارم اذیت میکنم ریسه رفت از خنده

اونم چقده شیرینی میرینی تهی بود

دخترم،‌ رها ...
هنوزم نفهمیدیم مفهوم آهنگ محسن ابراهیم زاده  حالا حالاها کنارم باش بگو حتی تو بارم باش میب ...

ايني كه ميگي كي هست اصلا😅

تعجبي نداره وقتي مردم سليقشون شده خواننده هاي درپيتي امثال حامد همايون و حميد هيراد ، انتظار بدتر ازينارم بايد داشته باشيم 

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
1394

بری باخ ای بری باخ منصور رو میشنیدم  فریبا ای فریبا.

اهنگ تیتراژ سریال خوش رکاب میگفت امان از این هیاهو یا ضامن اهو . من میشنیدم امان از این هیاهو یه آفتاب نگاهو

لطفا برای ازدواج خواهرم دعا کنید و با یه صلوات شادم کنید ممنونم عزیزانم😊

I want it  و میشنیدم good morning😑

هالزی تو آهنگ boy with luv

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزوهامه Take my hands nowYou are the cause of my euphoria       Close the door now    When I'm with you, I'm in utopia                        Euphoria  BTS
1427
ايني كه ميگي كي هست اصلا😅 تعجبي نداره وقتي مردم سليقشون شده خواننده هاي درپيتي امثال حامد همايون و ...

کیا توو سلیقه ی شما هستن , می تونم بدونم؟

زنی که با یک کتاب , شعر , آهنگ یا حتی یک فنجان قهوه , حالش خوب میشود ... هیچ کس در برابر او , پیروز نمی شود                     ( جبران خلیل جبران )
1364