2726
عنوان

علت سفید شدن رنگ مدفوع کودک

2318 بازدید | 14 پست

سلام ببخشید من امشب تو مدفوع دخترم متوجه شدم نصفش سفیده، اولین باره تو گوگل زدم زده مشکل صفرا، خیلی ترسیدم، تازگی از شیر مادر گرفتمش به شیر گاو عادتش دادم، راهنمایی میکنین لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه خدای نکرده 

زردی شدید داشته باشه  هم مدفوع سفید میشه 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

شاید یرقان باشه خدای نکرده 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

حساسیت به شیر اگه بچه شیر گاودر طولروز زیاد بخوره مدفوعش سفید میشه حد مجاز شیر دادن دو لیوان هست یک‌مدت نده بهش بعد یک یا دو لیوان بهش بده

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

حساسیت داشته به شیر نترس شیرشو کمتر کن فعلا پاسنوریزه بده اونم خوب بجوشون ولی اگه فردا هم ادامه دار شد ببرش دکتر .گهگاهی پسر منم وقتی شیر زیاد میخورد اینطوری میشد

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
احتمالا امروز بیشتر از روزای دیگه شیر خورده یا فرنی یا هر چیزی که سفید باشه منم پسرم بود مشکلی نداش ...

ببخشید خانم پسر منم در طول شبانه روز حدود ۴ لیوان شیر میخوره و گاهی کمتر

متوجه شدم بعضی از روزها رنگ مدفوعش کم رنگ میشه میخواستم بدونم علتش همون شیر هست؟

یارب نظر تو برنگردد
2706