1803
1804

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

1805

روغن فندق

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹

من روغن 4مغز میزنم بد نیست

برای تقویت ابرو میتونی یکی دوتا دونه مغز بادام و فندق رو بوبدی بعد آسیاب کنی و چند قطره روغن کرچک یا زیتون بهش اضاف کنی و خوب مخلوط کنی تا حالت خمیر دربیاد . بعد بجای اینکه داخل ابرو رو مداد بکشی از این استفاده کنی

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
1771

وای من از پرپشتی ابروم کلافه شدم دیگه دوهفته نهایتا سه هفته در اومدن ریششم کلفته موقع اصلاح درد میکنه ولی بعدش کلی تغییر وخوشگل میشه

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
وای من از پرپشتی ابروم کلافه شدم دیگه دوهفته نهایتا سه هفته در اومدن ریششم کلفته موقع اصلاح درد میکن ...

ن زیرابروم تا چشمم درمیاد منم درد دارم ولی خوابروم جدیدا خلوت شده

1794
ن زیرابروم تا چشمم درمیاد منم درد دارم ولی خوابروم جدیدا خلوت شده

روغن مخصوص هس استفاده کن از روغنگیری های معتبر اینستابگیر قرص جلوگیری هم شنیدم خوبه

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو