2410
2553
😨این کلمه ترکی نیس یا من خوابم میاد درک نمیکنم چیه مَنَه گَل دَدَ منطقی تره😆

عاشق پروفایلتم  

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحال ترکا حداقل دوتا زبون بلدید .ما فارسا هیچی من فقط زرگری بلدم خخخخ ته استعدادم اینه

من فارسی بلدم ترکی خودمون رو بلدم کوردی بلدم ترکیه استانبولی بلدم‌ همشون فول ها بلدم😆

❤Che khobe ke daramet
2720
من فارسی بلدم ترکی خودمون رو بلدم کردی سورانی بلدم ترکیه استانبولی بلدم‌ همشون فول ها بلدم😆

خوش بحالت فیلم ترکی راحت ببین .من میشینم با دوبله شبکه جم مزخرف نگا میکنم یا زیر نویس

خوش بحالت فیلم ترکی راحت ببین .من میشینم با دوبله شبکه جم مزخرف نگا میکنم یا زیر نویس

اره دیگه کلا تو این منطقه ها کسی شبکه جم‌ نگا نمیکنه همه‌تو ترکیه نگاه میکنیم 😁شبکه جم این طرفا زیاد کاربرد نداره😂

❤Che khobe ke daramet
پس شما باکلاسید خوشبحالتون 🤣 ما هیچ ما نگاه 

میدونستم با کلاسیه از اول همه‌جا میگفتمم😂😂

اره‌‌ میبینی‌بالاخره‌ استعداد هوش‌ مون بالاس دیگه‌چیکار‌کنیمم😂😂😂😂😂😂

فدات شم😘❣

❤Che khobe ke daramet
2714
اره دیگه کلا تو این منطقه ها کسی شبکه جم‌ نگا نمیکنه همه‌تو ترکیه نگاه میکنیم 😁شبکه جم این طرفا زیا ...

یه کلمه نمی‌فهمم از فیلم ترکیه ایی!! 

مثلاً ترکم خیر سرم 

فقط یاد گرفتم ابه به زبان ترکی میشه داداش 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
یه کلمه نمی‌فهمم از فیلم ترکیه ایی!!  مثلاً ترکم خیر سرم  فقط یاد گرفتم ابه به زبان ترکی ...

واقعاااا کدوم شهری

من از ۳ سالگی ترکیه نگاه کردم‌مثل فارسی و ترکی خوودمون فول هستم فقط‌من نه ها همه اطرافیانم اینجوری بلدن

❤Che khobe ke daramet
یه کلمه نمی‌فهمم از فیلم ترکیه ایی!!  مثلاً ترکم خیر سرم  فقط یاد گرفتم ابه به زبان ترکی ...

من مث شمام ترکیه ای متوجه نمیشم 

تکوتوک میفهمم چی بلغور میکنن 😂

ترکم منم

وااااا🙁 

خسته نباشی من ک فارسم یه عالمه بلدم .آبلا آبی کیزیم آنه ناردسن خخخخ سیلام .سوس

واقعاااا کدوم شهری من از ۳ سالگی ترکیه نگاه کردم‌مثل فارسی و ترکی خوودمون فول هستم فقط‌من نه ها همه ...

من تبریزم 

خوش به حالت 

یه فیلمی زدم داب ترسناکه ترکیه نمیتونم نگاه کنم 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2706