2410
2553
عنوان

مغازه لوازم ارایشی چقد تجربه میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1886 بازدید | 26 پست
اون منطقه ک میخوام مغازه بزنم ظرفیت جنس مارک نداره،قدرت خریدشون پایین.هرچی ارزون تر باشه بیشتر میخرن ...

پس به نظرم حالا که محدوده ظرفیتشو نداره،ازین معازه های کیشی بزن که همه چی داره ،لوازم ارایش هم میفروشن

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

لباس زیر و اینام بیار

بهداشتی هم خوبه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه الان فروشنده ها میترسن جوابتو بدن رقیبشون بشی،اکثرا هم اعصاب ندارن واست توضیح بدن😁

بگو برا یه محله دیگه ام کلا بعدام اگر میخوای فروشنده بشی باید زبون بازی بلد باشی😉

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2456
ارایشی،بهداشتی،شایدم یکم لباس زیر(خیلی کم)که ببینم طرفدار کدوم بیشتره برای اول کار

قبل شروع مغازه ی تبلیغ درست و حسابی بکن

و آگهی پخش کن

که مثلا سه روز اول تخفیفات ویژه داریم 

مغازه ای که با استقبال خریدار شروع بشه ، کارش میگیره

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
من مشهدم عزیزم❤

حیف ! خب فقط گروه بزن و به دوستات بگو هرکیو میتونن اد کنن تو گروه از مردم شهرتون . اونجا هم تبلیغ بکن اجناستو . اینستا هم پیج درست کن . کلا تبلیغات خیلی مههمه . سعی کن جنساتم نسبت به قیمتش خوب باشه

2714
حیف ! خب فقط گروه بزن و به دوستات بگو هرکیو میتونن اد کنن تو گروه از مردم شهرتون . اونجا هم تبلیغ بک ...

قیمتی که میخوام ب مشتری بدم رو خودم تعیین میکنم یا جایی ک ازش تهیه میکنم میگه این قیمت بفروش؟

سلام گلم من کارم فروش لوازم ارایشی هست یا قیمت خیلی خیلی مناسب کیفیت عالی خواستید بهم بگو نمونه بدم 

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤