2726

سلام دوستان

من یه خانم جوون هستم،تا حالا خودم مغازه نداشتم.همسرم یه سرمایه ایی بهم داده میخوام توی محلمون مغازه لوازم ارایشی بزنم،رقیب زیاد ندارم.مغازه هم از خودمونه.

بنظر شما میتونم موفق باشم و با تلاش راه بیفتم یا اینکه کلا منصرف بشم و کار دیگه ایی انجام بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید🤗😘❤

اره عزیزم چرا نتونی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخته 

باید تکلیفت مشخص باشه 

بدونی میخوای برند و مارک فروشی کنی 

یا معیارا ارزون بودنه؟!

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2728

ارههه چرا نتونی ولی بهترین کار اینه ک خودتم ژیگول باشی و استفاده کنی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

من خودم از مغازه های محلی لوازم ارایش نمیگیرم دقت کن خیلی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
سخته  باید تکلیفت مشخص باشه  بدونی میخوای برند و مارک فروشی کنی  یا معیارا ارزون ب ...

اون منطقه ک میخوام مغازه بزنم ظرفیت جنس مارک نداره،قدرت خریدشون پایین.هرچی ارزون تر باشه بیشتر میخرن مارکشم چندان مهم نیس

لوازم آرایشی فروشای موفق کاری که میکنن اینه که تو میری یه اسپری بخری ولی با یه ادکلن ۳۰۰ هزاری و کلی لوازم آرایش برمیگردی

چند جا برو ببین رمز موفقیتشون چیه یاد بگیر استفاده کن

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
اون منطقه ک میخوام مغازه بزنم ظرفیت جنس مارک نداره،قدرت خریدشون پایین.هرچی ارزون تر باشه بیشتر میخرن ...

فقط آرایشی 

یا مرطوب کننده و ضد آفتاب و لوسیون ام میخوای بیاری؟!

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
فکر خوبیه،لوازم ارایش فروش خوبی داره شنیدم،اما از یه کار بلد باید بپرسی،تو شهرتون برو از فروشنده ها ...

اخه الان فروشنده ها میترسن جوابتو بدن رقیبشون بشی،اکثرا هم اعصاب ندارن واست توضیح بدن😁

ست مغازه تو آبی نزن 

ضد فروش.

واسه همه نوع سلیقه ای جنس داشته باش 

رژ مات و براق 

تیره رو روشن 

ضد آفتاب رنگی و بی رنگ 

اشانتیون بزار

تخفیف های دوره ای بزار 

جنس هایی که خیلی وقته فروش نرفته رو بزار جلو دید و تخفیف بده

2706