2726
عنوان

قطره(ویتامین + آهن) میم برای نینی

13348 بازدید | 25 پست

خانما کسی هست که قطره MIM به بچه اش بده؟ 

قطره خوبی هست آیا؟دندون رو سیاه نمیکنه؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

من دادم تمام دندوناش سیاه شد 😣😣😣

ولی جاریم به دخترش همون آهن بهداشت رو داد دندونای دخترش عین مروارید سفیده تازه میگه حوصله نداشتم مسواکم نمیزدم

مامانم میگه به جنس دندونه که سیاه شه یا نه

صلوات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندادم

سیدرال و فروسس بهش دادم

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2728

واقعا؟😢

من امروز خریدمش این مارک رو ولی یبار هم دادم بعدش هم با مسواک انگشتی تمیز کردم.

آخه قطره  های بهداشت رو تا حالا داده بودم منم رنگ دندون دوقلوهام انگار داشت یواش یواش سیاه میشد 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

قطره اهن لیپوزوفر میدم که سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم از این معمولیا که ۵ تومنه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
وای طعمش افتضاحه پسرم انقد گریه می کرد وقتی بهش می دادم دکترش عوض کرد ادزیر واسش نوشت

ادزیر هم ویتامین +آهن هستش؟

ندادم سیدرال و فروسس بهش دادم

اینا فک کنم فقط آهن باشن؟ من یه قطره میخوام که ویتامین و آهن با هم باشه که دیگه نیاز نباشه ویتامین رو جدا بدم.آخه دوقلودارم سختم میشه روزی چهاربار بخوام قطره چکون بزور بکنم تو حلقشون🙄

آره زینک هم داره

ممنون.میدونی قیمتش چنده؟و چندمیلی لیره؟

واقعا؟😢 من امروز خریدمش این مارک رو ولی یبار هم دادم بعدش هم با مسواک انگشتی تمیز کردم. آخه قطره ...

اگه ميخاي خيلي خوشمزه باشه و دندونم سياه نكنه قطره اهن ليپوزوفر بگير

فوق العاده خوشمزه س

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706