1803
1804
عنوان

قطره(ویتامین + آهن) میم برای نینی

1242 بازدید | 21 پست

خانما کسی هست که قطره MIM به بچه اش بده؟ 

قطره خوبی هست آیا؟دندون رو سیاه نمیکنه؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

من دادم تمام دندوناش سیاه شد 😣😣😣

ولی جاریم به دخترش همون آهن بهداشت رو داد دندونای دخترش عین مروارید سفیده تازه میگه حوصله نداشتم مسواکم نمیزدم

مامانم میگه به جنس دندونه که سیاه شه یا نه

صلوات

ندادم

سیدرال و فروسس بهش دادم

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

واقعا؟😢

من امروز خریدمش این مارک رو ولی یبار هم دادم بعدش هم با مسواک انگشتی تمیز کردم.

آخه قطره  های بهداشت رو تا حالا داده بودم منم رنگ دندون دوقلوهام انگار داشت یواش یواش سیاه میشد 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
1805

قطره اهن لیپوزوفر میدم که سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم از این معمولیا که ۵ تومنه 

‏۱ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن مردم سرمیز ناهار به فکر اینن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی! واسه حرف همچین مردمی زندگی نکنین .....
وای طعمش افتضاحه پسرم انقد گریه می کرد وقتی بهش می دادم دکترش عوض کرد ادزیر واسش نوشت

ادزیر هم ویتامین +آهن هستش؟

ندادم سیدرال و فروسس بهش دادم

اینا فک کنم فقط آهن باشن؟ من یه قطره میخوام که ویتامین و آهن با هم باشه که دیگه نیاز نباشه ویتامین رو جدا بدم.آخه دوقلودارم سختم میشه روزی چهاربار بخوام قطره چکون بزور بکنم تو حلقشون🙄

آره زینک هم داره

ممنون.میدونی قیمتش چنده؟و چندمیلی لیره؟

1771
واقعا؟😢 من امروز خریدمش این مارک رو ولی یبار هم دادم بعدش هم با مسواک انگشتی تمیز کردم. آخه قطره ...

اگه ميخاي خيلي خوشمزه باشه و دندونم سياه نكنه قطره اهن ليپوزوفر بگير

فوق العاده خوشمزه س

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
1794
قطره اهن لیپوزوفر میدم که سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم از این معمولیا که ۵ تومنه 

منم ليپوزوفر ميدم خيلي خوشمزه س خدايي

گاهي خودم يه قطره ازش ميخورم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
منم ليپوزوفر ميدم خيلي خوشمزه س خدايي گاهي خودم يه قطره ازش ميخورم

اره خیلی طعمش خوبه فروزومالم همینجوریه ولی خیلی کم پیداشده 

‏۱ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن مردم سرمیز ناهار به فکر اینن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی! واسه حرف همچین مردمی زندگی نکنین .....

اینو منم میدم به بچم ولی دندوناش کامل سیاه شده

ی دکتر گفت از خود دندونشه یکی گفت واسه اهن من موندم چرا سیاه شد

1718