2726
عنوان

این هدیه ی تولد مناسبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 22 پست

من بودم خوشم‌میومد .شمع تزئینی دوست دارم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم خوشم‌میومد .شمع تزئینی دوست دارم

دقیقا این بنده خدام عاشق چیزای تزیینیه.

به نظرت اگه خریدم جعبه تزیینی هم بخرم توس بذام یانه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
 شمع معطر اخرین باری که گرفتم ۷۰ بود الان دیگه نمیدونم چند شده.من واقعا اینچیزا رو بعنوان کادو ...

منم خوشحال میشم از شمع های زیبا و معطر .

به نظرت خربدم جعبه هم براش بخرم که بذارم توش یا ته؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
دقیقا این بنده خدام عاشق چیزای تزیینیه. به نظرت اگه خریدم جعبه تزیینی هم بخرم توس بذام یانه؟

آره دیگه تو جعبه بذار .عکس نداری از شمع ها ببینم چه شکلیه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
آره دیگه تو جعبه بذار .عکس نداری از شمع ها ببینم چه شکلیه

نه هنوز نخریدم .تو مغازه دیدم