1265
1292
عنوان

این هدیه ی تولد مناسبه؟

234 بازدید | 23 پست

دوتا شمع اکریلی و تزیینی رو تو جعبه بذارم هدیه بدم؟

هنوز نخریدم ولی از شمع هاش خوشم اومد

اگه مخالفی حتمااا ریپلایم کن .زنده باد مخالف من.😘

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
1307

بستگی به سلیقه دوستت 

قیمت شمع ها 

و میزان دوستی تون داره.😁

لطفا امضامو بخونین ،همدلی کردن رو یاد بگیریم ، اگه خانومی تاپیک میزنه تا درد دل کنه راجع به دعوای امروزش با همسرش بهش نگیم که پس امضای عاشقانه ت چی میگه، اگه کسی تازه عضو شده و ی سوال میپرسه بهش نپریم ، نی نی سایت ارث پدری ما نیست‌.تاپیک های قبلی کسی رو تو روش نیاریم مگر اینکه موضوع مرتبط باشه. همه ام قرار نیست عقایدشون مثل هم باشه ، اینجا ی عده چادری هستن ی عده مانتویی ، ی عده ام با تاپ شلوارک میگردن، ی عده سُنی هستن ی عده شیعه ، و حتی زرتشتی و سایر ادیان 🤗🤗🤗........................................من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.  
1308

من بودم خوشم‌میومد .شمع تزئینی دوست دارم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من بودم خوشم‌میومد .شمع تزئینی دوست دارم

دقیقا این بنده خدام عاشق چیزای تزیینیه.

به نظرت اگه خریدم جعبه تزیینی هم بخرم توس بذام یانه؟

شمع معطر اخرین باری که گرفتم ۷۰ بود الان دیگه نمیدونم چند شده.من واقعا اینچیزا رو بعنوان کادو ...

منم خوشحال میشم از شمع های زیبا و معطر .

به نظرت خربدم جعبه هم براش بخرم که بذارم توش یا ته؟

1311