2726
عنوان

بچه ها بنظرتون بهترین برند لوازم برقی چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اونایی که از هر برندی دارن چون تجربشو دارن میگن فلان برند خوبه یا بد. بنظرم یخچال سامسونگ خوبه ...

ممنون دوست عزیز🌹

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:
بودجه رو هم تعیین کن ، تا حد چه قیمتی میخوای ؟ 

قیمت مهم نیس فقط بهترین باشه بابام چپش پره! خخخ😂

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:
2728
حالا اونایی که از هر برندی دارن چون تجربشو دارن میگن فلان برند خوبه یا بد. بنظرم یخچال سامسونگ خوبه ...

داداشام  3 تاشون جارو برقی بوش دارن خیلی کم صداست من پاناسونیکه صداش کم نیست ولی کارش خوبه. یخچالشونم بکو راضین خیلی. دوتاشون عروسیهاشون 2 ماه فاصله داشت باهم خرید کردن  دیگه اخری هم  دید اوناراضین  از همونا گرفت

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

عزیزم من در حال تهیه جهیزیه ام..خیلی تحقیققققق کردم.. پخچال و لباسشویی ظرفشویی الجی.سولاردوم الجی.جاروبرقی سامسونگ.

اتو تفال.چایسازی که روغن نمیبنده با دوام بالا فقط فلررررر...

وسیله های برقی اشپزخونه مثل پلوپز و سرخ کن و همزن و غذاساز و ساندویچ ساز .و......هم فقط فبلیپس یا مولینکس..

جارو شارژی هم مجیک چون اولین شرکت ساخت جارو شارژیه..

دیگه بقیشم بگو تا یادم بیاد

😊😊
عزیزم من در حال تهیه جهیزیه ام..خیلی تحقیققققق کردم.. پخچال و لباسشویی ظرفشویی الجی.سولاردوم الجی.جا ...

سرویس قابلمه و بلور ... ظروف میدونی چی خوبه گلم؟؟

بوش گول مارکشو نخورین...دیگه بوش اصل وارد ایران نمیشه که.. حتی همین سامسونگم نمیشه اعتماد کرد..

آره دیگه الان همه چی قلابی شده

سرویس قابلمه و بلور ... ظروف میدونی چی خوبه گلم؟؟

سرویس قابلمه هاتو ترکیه ای بگیر..حالا هر مارکیش..دد حال حاضر مارک قابلمه ترکیه ای ها حرف اول رو میزنن تو بازار ایران...

چینی من ایتالیایی گرفتم..هم قالب ظرف حاص و شیک تره هم نقشاش جذاب..کلا متفاوته..با ایرانیا..

هنوز وارد خرید کریستال نشدم..تحقیق نکردم عزیزم

😊😊
سرویس قابلمه هاتو ترکیه ای بگیر..حالا هر مارکیش..دد حال حاضر مارک قابلمه ترکیه ای ها حرف اول رو میزن ...

مرسی عزیز دلمی🌷

کریستال بوهمیا میگن خوبه

لوازم برقی هم بوش الجی آاگ خوبه صوتی تصویری سونی

لوازم ریز هم بعضی چیزا بوش بعضی چیزا براون پاناسونیک فیلیپس

ظروف ترک خوبه فرانسه اصل خوبه چینی زرین ایران هم خوبه اگه پول دارم خارجی بگیر ولی بهت بگم همه رو چین میزنه خارجیارو فقط پول برند میدی

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706