2726

لطفا کمک کنید دوستان نمیدونیم جهیزیه چی بگیریم تا قبل ماه محرم میخوایم عروسی کنیم ولی نمیدونیم لوازم برقی و سرویس قابلمه و ....اینا چ مدل و برندی بگیریم خوبه.؟؟؟!

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه ایرانی میخوای بگیری پارس خزر بگیر حرف نداره

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بوش. فیلیپس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ولی خیلی گرونه لامصب😅

آره خودمم جارو برقی و میخام میدونم گرونه ولی اصن قیمتشم نپرسیدم هنوز میدونم نمیشه خرید

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

حالا اونایی که از هر برندی دارن چون تجربشو دارن میگن فلان برند خوبه یا بد. بنظرم یخچال سامسونگ خوبه با بکو. وسیله بزرگهارو بیشتر ال جی ک سامسونگ خوبن. ولی کوچیکها مثه همزن مایکرو فر ابمیوه گیری اینا گاسونیک دارم من راضی ام. حالا مارکهای خیلی بهتری هم هستن. قابلمهforteترکیه گرفتم. ولی  برندsmeg ایتالیا از همه عالی تره طبق نظر سنجیها که قیمتشم بالاس

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2706