2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی فضا نورد بشی 🤔

طب سوزنی ام یکی دوسانت بلند میکنه 🤔

یه عملی ام هست که به استخونات آهن میزنن فقط دو سه ماه باید خونه نشین بشی 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2728
خوش بحالت من دوس دارم قدم کوتاه باشه..قدم ۱۷۴

منم همینطور ۱۷۱ 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
یه چند سانتی میتونی بلندتر شی. برو باشگاه به مربی بگو حرکتای کششی و یه سری حرکات مخصوص همین افزایش ق ...

تو ۲۴ سالگی؟رشد کنه؟با نرمش😐😐یه تنه مرزهای علم و جا به جا کردی الان بچه های سن بلوغ رو با صد تا هورمون و امپول رشد نمیتونن دو سانت بلند کنن 

چش داشتی اولش با اینقدر اختلاف قدی ازدواج نمیکردی بعدم حالا مگه چی شده همینجور ادامه بده

وااای چرا اینجوری میکنی؟؟؟جر داری انگار.چشم دارم خوبم دارم انتخاب خودمه عاشقشم.دوس دارم قدم بلند تر،بشه چیه؟؟؟؟

منم همیشه دوست داشتم شوهرم قد بلند باشه🙄🙄

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
وااای چرا اینجوری میکنی؟؟؟جر داری انگار.چشم دارم خوبم دارم انتخاب خودمه عاشقشم.دوس دارم قدم بلند تر، ...

عزیزم منظورم اینه چیز زیاد مهمی نیست فکرتو مشغولش کردی چه اشکالی داره بیشتر مردا از زنا بلند ترن بعدم این فکر قد بلند تر شدن باید دوزده سیزده سالگی میکردی نه الان 

میتونی فضا نورد بشی 🤔 طب سوزنی ام یکی دوسانت بلند میکنه 🤔 یه عملی ام هست که به استخونات آهن میزن ...

عزیزم من یه بنده خدایی دیدم که همین عمل و کرد اهنا شکستن تو پاش کامل شل شد والا 

عزیزم منظورم اینه چیز زیاد مهمی نیست فکرتو مشغولش کردی چه اشکالی داره بیشتر مردا از زنا بلند ترن بعد ...

انقدر به بابام گفتم یه دکتری منو نبرد😭😭😭😭دقیقا یادمه پنجم بودم بهش،گفتم اهمیت نداد😔😔من مشکلی ندارم خیلی خودم دوس دارم بلندتر بشم یکمی حداقل

انقدر به بابام گفتم یه دکتری منو نبرد😭😭😭😭دقیقا یادمه پنجم بودم بهش،گفتم اهمیت نداد😔😔من مشکلی ن ...

عزیزم خدا رو به خاطر سلامتیت شکر کن بعدم رنج نرمال قد زنایه ایرانی همون ۱۶۰ هستش ... همه دخترا ۱۶۰ تا ۱۶۵ هستن... من یه اقایی رو میشناسم که قدش کوتاه بود  اونم خانمش مثل شما گیر داد به قدش بنده خدا رفت عمل کرد  اهن گذاشتن تو پاش که بلند تر بشه اهنا شکستن تو پاش دوتا پاش شل و لنگان شد خانه هم گفت مرد شل برا چیمه رفت طلاق گرفت حالا عیب میزاری رو خودت فردا شوهرتم ازت زده میشه ... 

انقدر به بابام گفتم یه دکتری منو نبرد😭😭😭😭دقیقا یادمه پنجم بودم بهش،گفتم اهمیت نداد😔😔من مشکلی ن ...

یه چیزی بگم به خودت امیدوار بشی

منو و شوهرم جفتمون قدمون ۱۶۰ هست من هنوز جای رشد دارم ولی خدا خدا میکنم قدم از شوهرم بلند تر نشه 😂😅

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2706