2726
عنوان

کسی بیداره ؟خیلی دلم پره

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه خواهر شوهر ۱۶ ساله دارم ۴ تا عروس ایم هممونو چزونده این وروجک،  بخاطر خانواده شوهرم کسی جرات نداره بهش بگه بالا چشت ابرو ۳روز میره گریه زاری،فکرنکنم تا قیامت این رابطه عروس ومادروخواهرشوهر درست بشه پس بهتره فقط تا میتونیم دور باشیم ورابطه های کم تواون  دیدار کمم فقط احترام باشه میشی عروس خوبه😎😎 

تازه زایمان کرده بودم چون خواهرشوهرکوچیکه ناگت دوست داره واسش خریده بود مادر شوهرم.بعد من ضعف کرده بودم چندتا برام سرخ کردن خوردم.

فکر میکنین اون یکی چی گفت ماماااان باید دوتا بسته میخریدی چون واسه آبجی بمونه.یعنی دوست داشتم همون ظرف رو بزنم به دیوار.ولی من اصلا همچین حرفی نمیزنم.حتی بیشتر از خانواده خودم احترامشونو دارم

من یه خواهر شوهر ۱۶ ساله دارم ۴ تا عروس ایم هممونو چزونده این وروجک،  بخاطر خانواده شوهرم کسی ج ...

شوهرم تک پسره اصلا حاضر نمیشد مستقل شه.چه برسه دور شه .خواهر 

بچه ها من 21،سالمه خیلی دیر به دیر خونوادمو میبینم.از برج8 دیگه خانوادمو ندیدم.

بعد اونا یه دو سه ماهی بود باباشون رو ندیده بودن.همش استوری دلتنگیم فلان بعد

به من میگفت سعی کن  خیلی الکی گریه نکنی.😑

شوهرم تک پسره اصلا حاضر نمیشد مستقل شه.چه برسه دور شه .خواهر

پس مجبوری بسازی مثل من فقط بریزی توخودت ،وسرشوهر وبچه ات خالی کنی ، ببین من خونم روبه رو خونه پدر شوهرمه هروقت برم ببینم رفتارشون یجوری پا میشم بی صدا  میام خونه خودم یه چندروزی دورورشون نمیرم خودشون میان طوری که تاحالا شکر خدا جروبحثی بینمون نبوده بااینکه رفتارای بدی هم دیدم ولی چون  چشم تو چشمیم همیشه حرفمو میخورم تا قهری پیش نیاد

عزیزم چرا احساس میکنی حتما باید بیان کمکت، تو قراره مستقل بشی پس اصلا انتظار نداشته باش برای اساس کشی بیان کمکت کنن

نمیدونم باور میکننین یا نه، من بعد از عروسی، یک هفته بعد، یا نصفی از وسایلام اومدم خونه م، هیچکس هم کمکم نکرد تو تمیزکاری و چیدن، حتی پدر و مادر خودم یا همسرم، هیچوقت هم ازشون انتظار نداشتم

مستقل شدیم دیگه

عزیزم چرا احساس میکنی حتما باید بیان کمکت، تو قراره مستقل بشی پس اصلا انتظار نداشته باش برای اساس کش ...

انتظار ندارم چون خودم آدم مستقلی هستم.بهشون هم گفتم از هییییچکس انتظار ندارم.ولی مسئله سر اینه که میگن وسایلاتو از کمد دیواری دربیار.وقتی قصد کردم انجام بدم میگه نه وسایل من جلو درب هست میشکنه.یا مثلا من باید برم بالا چهارپایه بدم به یکی که پایین ایستاده باشه.نمیدونم تونستم منظورمو برسونم

بلاخره متوجه نشدم، قرار هست مستقل بشی یا قرار نیست مستقل بشی؟ 

اره عزیزم.میگم شوهرم دوست نداشت مستقل شه.دیگه دید شرایط سخت شده تن داده به مستقل شدن.نه اینکه دیگه بریم جای دور

2706